999 rezultate për

vllaznia

Sulmi ndaj trajnerit Gjoka, Bashkia dhe Vllaznia: Disa duan të dëmtojnë klubin Bashkia e Shkodrës dhe KF Vllaznia kanë reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Fushën e Lekurave,
Vllaznia fiton bindshëm ndaj Teutës, dhe e zhyt në fundin e renditjes (VIDEO) Vllaznia arriti të merrte një fitore me shumë vlera, në “finalen” e mbijetesës ndaj Teutës në "Loro Boriçi". Shkodra
Vllaznia dhe Teuta e nisin me 1 minutë heshtje sfidën në nder të viktimave (VIDEO) Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës nisi me 1 minutë heshtje, sfidën që po zhvillohet në Shkodër. Klubi shkodran, kishte
Vllaznia bën detyrën, kalon pastër Lushnjen Ndaj Lushnjës nuk i lejohej gabimi dhe Vllaznia arriti të marrë maksimumin e pikëve, falë një fitoreje 0-2. Vendimtar is
Artan Hoxha: Më doli parashikimi i zgjedhjeve, tani prisni që Vllaznia të bie nga kategoria Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka reaguar pas mbylljes së raundit të parë të votimeve, nëpërmjet një statusi në Faceboo
Tensione në fund të ndeshjes, Gjoka debaton me gazetarët dhe ndërpret intervistën (VIDEO) Vllaznia ka humbur në sfidën e sotme përballë Skënderbeut në “Loro Borici” në rezultatin e thellë 4-1. Duket se Vllaznia
E FUNDIT / Refuzoi të stërvitej me ekipin B, Vllaznia dëbon sulmuesin për shkelje të rregullave Klubi i Vllaznisë nëpërmjet një komunikate për shtyp, ka bërë me dije se ka ndërprerë kontratën me sulmuesin Atsina.
Vllaznia bën revolucion në mbrojtje, shpëton vetëm njëri Përforcimi i mbrojtjes ishte objektivi kryesor i trajnerit Ernest Gjoka në merkaton e Janarit. Dëshirat e drejtuesit të
Gjoka: Vllaznia është e gatshme për ndeshjen me Kukësin Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka folur pas takimit miqësor që ekipi i tij ka realizuar ditën e sotme ndaj Tërbunit.
Vllaznia mbyll fazën përgatitore, gati për provën e vërtetë Seanca stërvitore e paradites së të enjtes ishte e fundit për Vllazninë në Malin e Zi. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjo
A pritet të bëjë më merkato Vllaznia? Ja çfarë thotë Gjoka Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka realizuar një komumnikim me tifozët shkodranë, nëpërmjet faqes zyrtare të Vllaznis
Gjoka: E rëndësishme për mua është se si do të funksiononte skuadra me ardhjet e reja Miqësorja e djeshme u ka vlejtur të dy trajnerëve, si Gjokës, ashtu edhe Krajës, për të parë nga afër edhe gjendjen real
Vllaznia i rrëmben mbrojtësin e majtë Flamurtarit Mbrojtësi i ri i Flamurtarit, Ergis Mersini është blerja më e re e Vllaznisë. Anësori ka mbërritur sot në Shkodër, ku ka
Malota i hamerret Partizanit, kalon tek Vllaznia Renato Malota u la jashtë skuadrës së Partizanit si i panevojshëm, por duket se shumë shpejt do të jetë pjesë e një tjet
Vllaznia e nis 2018-tën me plot probleme Nëse në ditët e para të 2018-ës dilemat për mini-fazën dimërore cilësoheshin si një prej çështjeve më aktuale te Vllazni
Vllaznia nis stërvitjen me këto lojtarë që i ka në dispozicion Nëpërmjet një komunikate për shtyp, klubi i Vllaznisë ka njoftuar se skuadra do të niset nesër për në Ulqin. Në qytetin
Gjoka flet për merkaton e Vllaznisë dhe sfidën me Partizanin Largimi i Edon Hasanit drejt Sepahanit mbetet një situatë sa e paqartë aq edhe e pashpjegueshme te Vllaznia. Trajneri Er
Vllaznia thoshte se ai është i dëmtuar, por 25- vjeçari nënshkruar me një klub të ri (FOTO LAJM) Edon Hasanin e jepnin për të dëmtuar te Vllaznia por ndërkohë futbollisti u prezantua në Iran me skuadrën e tij të re. 2
Fushaj u premton shkodranëve mposhtjen e Skënderbeut nëse i besohet atij Vllaznia Ish-presidenti Valter Fushaj ka pranuar sërish se është i interesuar për të blerë klubin e Vllaznisë dhe po negocion me
Vllaznia dhe Kamza dhurojnë spektakël me plot 5 gola (VIDEO) Vllaznia ka arritur të dalë nga kriza në sfidën e sotme përballë Kamzës që u laujt në orën 13:00 në stadiumin Loro Boriç