999 rezultate për

vllatko

VMRO-DPMNE kërkon shfuqizimin e akcizës së dizelit Deputetët e VMRO-DPMNE-së kanë vandosur propozimin e shfuqizimit të akcizës shtesë të dizelit prej 3.5 denarë. Ligji
Vllatko Gjorçev: Sot u realizua fitorja e 10 me radhë e VMRO-DPMNE-së Partia maqedonase VMRO në një konferencë para pak minutash shpalosi rezultatet e votave të numëruar të shndërruar në man
Vllatko Gjorçev "Albin Kurti nuk mund të sjell demokraci në Maqedoni" Deputeti Vllatko Gjorçev i njohur për mendimin e tij mbi temat etnike ka folur për demokracinë në Maqedoni duke deklaru
VMRO-DPMNE paralajmëron paketë reformash Deputeti Vllatko Gjorçev në një konferencë për shtyp ka deklaruar se pushteti me siguri vetë do ta çojë para procesin e
VMRO: Qytetarët e mbrojtën atdheun e tyre VMRO ka shprehur kënaqësinë për ecurinë dhe rezultatet e deritanishme në zgjedhje. “Atdheu mbetet në duar të sigurta. N
Papunësia në Maqedoni, e ulët Drejtori i Agencisë për Punësim Vllatko Popovski ka thënë se papunësia në Maqedoni sa vjen edhe ulet, ndërsa në vendet e