999 rezultate për

vlashent

Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
E ka me Ramën? Bushati hedh fjalët thumbuese për lidershipin (FOTO LAJM) Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ditën e sotme ka publikuar në "Facebook" një shkrim për këngën e artistit të njoh
Shfaqet një çift i ri, Dojna hyn fuqishëm në jetën e këtij muzikanti (FOTO LAJM) Dojna Mema është një prej moderatoreve më të reja dhe protagoniste në ekran, të cilën e pamë këtë sezon në rolin e moder