999 rezultate për

vlado

Ish-sulmuesi i Juventusit i rikthehet përsëri futbollit të luajtur Ish- sulmuesi i disa klubeve italiane: Romës, Interit dhe Juventusit, Dani Osvaldo, do t’i rikthehet futbollit të luajtu
Gjykata dënon Vlado Buçkovskin Gjykata Themelore e Shkupit ka dënuar me tre vjet e gjashtë muaj ish-kryeministrin dhe ish-ministrin e Mbrojtjes Vlado B