999 rezultate për

vladimir

Khabib nën mbrojtjen e Vladimir Putin Kampioni i botës në UFC, Khabib Nurmagomedov u takua në Rusi me presidentin VladimitrPutin. Numri një i Kremlinit tha se
Khabibi dhe i ati drekojnë me Vladimir Putin (VIDEO) Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregor në ndeshjen e 229 të UFC-së. Por ai me të atin kanë drekuar
Putin në pikiatë, ja çfarë ka ndodhur me të Një sondazh i ri, i publikuar të hënën, tregoi se numri i rusëve që e konsiderojnë presidentin Vladimir Putin si politik
Hashim Thaçi kërkon të takohet me Vladimir Putinin Lideri i VV-së, Albin Kurti, ka thënë se Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Gjermania është aleati numër dy
Kjo modele hedh akuza të tmerrshme ndaj Vladimir Putinit Modelja 30-vjeçare nga Rusia, Ana Shapiro pretendon se presidenti Vladimir Putin deshi ta vrasë atë. Ajo tha se ishte
Vrasje e prostitucion, sekuestrohen pasuritë masive të Çilotajve në Fier Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda ka vendosur sekuestro mbi pasuri të luajtshme/të paluaj
Trump flet për herë të parë për takimin me Putin Trump u gjykua shumë për takimin me Vladimir Putin në Helsinki, dhe për këtë ai ka reaguar. Në një status në Tëitter
Presidentja e Kroacisë i dhuron fanellë Vladimir Putinit Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç pati një takim ditën e sotme me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, n
Akuzat ndaj 12 ushtarakëve rusë nxisin reagime mes demokratëve Hetimi për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane të vitit 2016 pati një tjetër zhvillim të rëndësishëm të premten,
Putin flet pas eliminimit të Rusisë: Jemi krenarë me lojtarët Rusia u eliminua në çerekfinale të Kupës së Botës nga Kroacia, pas ekzekutimit të penalltive. Organizatorët e turneut
Zbardhet letra e Kim Jong për Vladimir Putin Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un i dërgoi një letër presidentit rus Vladimir Putin, në të cilin tha se dëshiron
Vladimir Putin: Futbolli na bashkon të gjithëve Gjatë ceremonisë hapëse të Botërorit, presidenti i vendit pritës të këtij kompeticioni Vladimir Putin, ka thënë se futbo
Vladimir Putin parashikon favoritin e "Rusia 2018" Rusia është vendi mikpritës i Botërorit 2018 ku së shpejti pritet të nisi gara me e madhe e Kombëtareve të futbollit.
Flasin familjarët pas gjetjes së laboratorit të drogës: Po ndërtonim pulari "Po ndërtonim një pulari, jo laborator droge..." Kështu ëshët shprehur familjarët e Vladimir Çitotajt në Mbrostar të
Nuk i eci vjedhja e iu fut drogës, kush është pronari i laboratorit në Fier Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim biznesmenin Vladimir Çilotaj (Shpërdheja), 50 vjeç, banues në Patos. Çilotaj
Misteri i ish-gruas së Vladimir Putinit Shumë pak dihet për jetën personale të Vladimir Putinit, një prej njerëzve më të fuqishëm të globit, që drejton Rusinë p
Njihuni me super makinën e Putin që e përdori sot (VIDEO) Presidenti rus Vladimir Putin është betuar sot si president i Rusisë, pas fitores së mandatit të tij të katërt në zgjedh
DINAMIKA/ Si u planifikua grabitja e çfarë shkoi keq në marketin e Bucit Kanë kaluar vetëm pak ditë nga ngjarja në Kamzë ku gjatë një grabitje me armë në një minimarket, u vra një shtetas dhe u
Familja e Agim Bucit ka një "selam" për babain e vrasësit të tregtarit I biri i mitur i Agim Bucit të vrarë disa ditë më parë gjatë një grabitjeje në Kamëz nuk e di ende që nuk e ka babain.
Me pistoletë dhe thikë buke, si e vranë grabitësit pronarin e marketit në Kamëz Grabitja me pasojë vdekjen në Kamëz disa ditë më parë duket të jetë planifikuar nga Vladimir Kurti sipas të dhënave që k