999 rezultate për

vjollca

Ndryshimi drastik, Marina Vjollca paska humbur shumë peshë (FOTO LAJM) Në fakt, dicka vumë re që herën e fundit, kur u diskutua fustani i saj I kuq prej “kukulle Barbie“. Marina Vjollca d
Luana Vjollca një "bishë" e vërtetë, por nuk keni parë kunatën e saj (FOTO LAJM) Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në shoëbizin shqiptar.
Luana Vjollca konfirmoi dasmën me Krenar Çoçajn?! (FOTO LAJM) 10 ditë më parë, në media bëri bujë lajmi se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kanë planifikuar të martohen brenda këtij vi
Paskemi dasmë, Luana Vjollca gati të kurorëzojë dashurinë me Krenarin (FOTO LAJM) Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fot
Luana Vjollca do prezantojë "Big Brother 10"? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Që prej momentit kur Luana deklaroi se do rikthehet shumë shpejt me një emision të ri, po përflitet se moderatorja do të
Pas Alketës, Kelvi Kadilli "sulmon" Motrat Vjollca: Nuk janë prezantuese për mua (VIDEO) I ftuar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora ka qenë i ftuar prezantuesi i njohur Kelvi Kadilli. I pyetur nga Fatma dhe
Pra, Luana Vjollca do të prezantojë "Big Brother"? (FOTO LAJM) Në përfundim të sezonit të tretë të “Shiko kush luan”, Luana Vjollca tregoi një surprizë për publikun. Moderatorja u
Luana i merr hak Alketa Vejsiut, i përgjigjet kunjave në emisionin e saj (VIDEO) Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Për këto të fundit,
"Sherri" me motrat Vjollca mori dhenë, reagon për herë të parë Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka reaguar më në fund pas zhurmës së madhe që u bë me shkrimet ironizuese për motrat Vjollca dhe Xhemi She
Nga Dubai, direkt në punë! Luana kthehet dhe zbulon surprizën (FOTO LAJM) Luana Vjollca është rikthyer nga Dubai dhe ka zbuluar surprizën që na pret në emisionin e fundit “Shiko Kush Luan”. M
Ironizoi publikisht motrat Vjollca, Getoari nxehet keq me Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Shkrimi për Marina dhe Luana Vjollcën në Instagramin e Revistës Class të Alketa Vejsiut, që fliste për “jetën e sheikëve
Pendohet Alketa? Çfarë bëri pasi "thumbat" për Xhemin dhe motrat Vjollca morën dhenë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme emri i Alketa Vejsiut ka qenë pjesë e artikujve në çdo media online, si pasojë e disa publikimeve të bër
"Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës", Pas Xhemit, Alketa sulmon motrat Vjollca (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu duket se ka vendosur t’u kthejë “borxhin” të gjithë atyre që patën një koment për paraqitjen e saj në “Fes
Getoari nxjerr zbuluar Luanën, publikon foton me Krenarin në Dubai (FOTO LAJM) Prej ditësh, dy çiftet më të pëlqyera në showbiz, motrat Vjollca bashkë me partnerët e tyre, po pushojnë në një prej ven
Më në fund, Luana Vjollca e pranon publikisht se është e dashuruar (VIDEO) Gjithmonë në qendër të vëmëndjes përsa i përket jetës private, por deri më tani Luana Vjollca ka qenë shumë e rezervuar
Të zhytur në luks, ku i gjeti 2020 VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Festat e fundvitit bënë që shumë figura të njohura pas angazhimeve në televizion ose festës me familjen dhe më të dashur
Shqiptarët i panë në ekran, por 2020 i gjeti motrat Vjollca në Dubai (FOTO LAJM) Natën e ndërrimit të viteve në Tv Klan transmetohej "Klaniforna" e ndërsa me datën 1 janar në Top Channel shqipëtarët nd
"Çfarë vesh në shtrat?", Albërie Hadërgjonaj i nxit imagjinatën fansave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin e humorit ‘Klanifornia’. Aj
Pas 6 vitesh bashkë, fejohen Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tash
Rastësi? Këngëtarja vishet njësoj si Luana Vjollca në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Duket se fustani i famshëm me të cilin Luana Vjollca tërhoqi gjithë vëmendjen e mundshme që nga muaji tetor është shndër