999 rezultate për

vjehrri

Vjehrri dhe kunati, këta janë të dyshuarit për vrasjen në Prishtinë (FOTO LAJM) Hetimet intensive të zhvilluara për zbardhjen e vrasjes së Abid Jasharaj, 27-vjeç, e ndodhur sot në kryeqytet, kanë nxje
20-vjeçarja flet hapur: E takoja Arbenin tek dhoma edhe kur vjehrri ishte në shtëpi Elida Cani, vjaza 20-vjeçare e cila tradhtonte burrin e saj me Arben Gjecin ku ky u fundit u vra, së fundmi ka dhënë dës
Fajësonte vjehrrit pse u nda nga bashkëjetuesja, si ndodhi vrasja makabre në Astir Tirana u trondit sot që në orët e para të mëngjesit ku dhëndri qëlloi për vdekje vjehrrin dhe vjehrrën dhe më pas qëlloi
Masakër te Unaza e re, dhëndri vret vjehrrën, vjehrrin dhe veten Njw ngjarje shumw e rwndw ka ndodhur nw Tiranw, nw zonwn e Unazws sw Re. Njw person ka vrarw vjehrrin dhe vjehrrwn, d
Rrahën dhe kërcënuan me thikë nusen e djalit, burg për vjehrrit Një çift indian fluturoi 13 mijë kilometra, për të ndihmuar në disiplinimin, apo e thënë më thjesht, rrahjen e nuses së
Miliarderi i çmendur që nuk ngopet me vajza, vjehrra dhe vjehrri në hall (FOTO LAJM) Ai njihet edhe si “Hugh Hefner” i Australisë. Por tani Travers Beynon është nën akuzë nga vjehrri dhe vjehrra, të cil
DETAJE/ I preu veshët kunatit më pas vjehrri e vrau, si degradoi ngjarja në Dibër Një ngjarje e rëndë është raportuar sot në Dibër me pasojë vdekjen e një personi. Viktima mësohet se është vrarë b
Si e nxorri nusja ish-vjehrrin nga shtëpia: Nuk dua t'ia di fare Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
"Nuk dua t’ia di fare!", nusja nxjerr ish-vjehrrin nga shtëpia e tij Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
Paparaci kap vjehrrin e Haradinajt duke shëtitur me të dashurën (FOTO LAJM) Media e ka fotografuar spikerin e lajmeve të kapur dorë për dore me të dashurën duke shëtitur nëpër kryeqytet. Modera
Akuzoi vjehrrin për p*rdhunim, nusja përfundon në burg Akoma nuk janë harruar akuzat e rëndë që një vajzë 20-vjeçare bëri kundër vjehrrit të saj për përdhunim. Shtetasja E.
"Më morën djalin 13 vjeç", protestuesja akuzon Policinë Një protestuese ka treguar historinë e saj mbrëmjen e sotme në News24. Protestuesja denoncoi policinë se i ka marrë p
Kjo është pyetje që i bëri vjehrri Eminës në takimin e parë Emine Çunmulaj prej viteh është në faqet e para të resvistave më të njohura të modës. Modelja ëhstë martuar me bizn
Emina tregon sikletin, çfarë pyetjeje i bëri vjehrri kur e takoi për herë të parë Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj e martuar me sam Nazarianin, milioner dhe babai i dy vajzave të saj.
Dëshmia e frikshme e të moshuarës: Ja çfarë i bënte vjehrri nuses në shtëpi Tronditëse kanë qënë akuzat e nënës së moshuar e akuzuar nga bashkëshorti dhe djali se i kanë shkatërruar jetën. Bed
Nuse zakoni, shihni Elitën duke kërcyer me vjehrrin në pragun e shtëpisë (VIDEO) Disa ditë përpara dasmës së shumëpritur, Elita Rudi zbuloi se do të ndiqte traditat e vendit të saj. Ndaj bukuroshja e e
E ftoi për kafe në Tiranë vjehrri i ardhshëm por e gjen belaja Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e djeshëm në kryeqytetin e Shqipërisë. Një 51-vjeçar i identifikuar si Rezmi C
E vranë se denoncoi drogën? Flet për herë të parë vjehrri i Alketit Një 43-vjeçar u gjet i vrarë në tokën e tij në fshatin Rabie në Memaliaj. Viktima u identifikua si Alket Muhaj dhe u
"Trimat" gjakovarë rrahin nusen në mes të natës Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar një grua është rrahur nga burri dhe vjehrri i saj. Viktima femër është dërguar p
I fali djalin vëllait, zbardhet shkaku pse dhëndri i vuri flakën shtëpisë së vjehrrit Është zbardhur arsyeja përse 30-vjeçari Çlirim Kasa nga Elbasani i vuri flaken shtëpisë së vjehrrit pas një konflikti me