Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

vjehrra

6 vite pa parë fëmijët, Flutura tregon si vjehrri e vjehrra e degdisën në psikiatri Flutura Tema nga Shijaku ka treguar historinë e saj të trishtë, histori e denjë për një skenar filmi. Pas njohjes me
Përlot vjehrra me fjalët për nusen e vdekur: Pse na e bërë këtë o bija jonë! "Po të donim më tepër se të të kishim çupën tonë. Pse moj Erisa na e bëre këtë, pse nuk më the mua gjysmë llafi kur folë
Vaj në vesh e thikë në zemër, 5 historitë rrëqethëse të nuseve vrasëse Marrëdhënia nuse-vjehrrë është padyshim një sfidë më vete. Në të gjithë botën kjo marrëdhënie njihet si një marrëdhën
Nëna e 2 fëmijëve akuza vjehrrës: M'ka dhunuar, do të më ndajë nga burri Mihane Mena është një si shumë gra të tjera shqiptare që ka vuajtur dhe është dhunuar jo aq nga burri sa nga vjehrra.
Stresi flet me sinqeritet, tregon telenovelën e preferuar I ftuar në Emisionin Rudian, Stresindër të tjera a sqaruar se është fans i serialit “Kosem”. Reperi është shprehur ed
Ta duash vjehrrën kaq shumë sa këngëtarja shqiptare Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare ishte dje e ftuar në emisionin “Top Show” nga ku foli ndër të tjera edhe për rap
Kjo është vjehrra ekstravagante e Sinan Hoxhës (FOTO LAJM) Nëse mendonit se nga buron gjithë bukuria e bashkëshortes së këngëtarit Sinan Hoxha, mjafton të shikoni këtë foto të nën
E mori burrin më të vogël, Aurela Gaçe tregon sherrin me parukieren Këngëtarja Aurela Gace ishte e ftuar gjatë ditës së djeshme në puntatën e emisionit “Xing me Ermalin, ku u transmetuan d
Nusja e re alarmohet: Më ka humbur vjehrra, vuan nga kjo sëmundje Një vajzë e re nga Tirana ka bërë një denoncim në polici, pasi i ka ikur vjehrra dhe nuk i është kthyer më në shtëpi.
Vajza e re denoncon në polici zhdukjen e vjehrrës Si rrallëherë një vajzë e re ka denoncuar në Policinë e Tiranës, zhdukjen e vjehrrës së saj. Sipas vajzës vjehrra ka
Kjo nuk pritej: Ish vjehrra e Tunës ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Tuna dhe Patrisi momentalisht janë një nga çiftet më të komentuara në median rozë për faktin se para pak kohësh po
Rrënqeth nëna e 2-vjeçarit: Vjehrra më thoshte hiq fëmijën Një nënë e re, vetëm 22 vjeç, është e detyruar të rritë e vetme djalin e saj 2-vjeçar, pasi i fejuari i saj e braktisi n
“Lum Marina për vjehrrën që ka”, plas dashuria nuse-vjehrrë Marrëdhënie nuse-vjehrrë janë marrëdhëniet më të komplikuara në shoqërinë e sotme. Por ky përkufizim nuk shkon për M
Tmerr në Korçë, vjehrra dëbon nusen nga shtëpia se s’kishte bukë Një vjehrrë nga qyteti i Korçës ka dënuar nga shtëpia nusen e djalit pasi sipas vjehrrës s’kishte mundësi t’a ushqente.
Vjehrra përlot Floriana Garon: Djalin që rrita me dashuri tani ta kam dorëzuar ty Moderatorja simpatike Floriana Garo po shijon ditët më të lumtura të saj pranë dashurisë së re. Sot ajo ishte ftuar
Vjehrra shpërthen live ndaj dhëndrit: Le gruan e djalin 6 vjeç peng tek trafikantët Një histori e rëndë po zhvillohet në ambientet e emisionit “Me zemër të hapur”. Nga një denoncim për dhunë ndaj burr
Vjehrrja i përgjigjet dhëndrit: O drogaxhi, ti rreh edhe nënën tënde Pas akuzave të 35 vjeçarit nga Lezha se vjehrra nuk e lë të takojë fëmijët e tij, ka reaguar publikisht vjehrra Majlinda
Vjehrra surprizon Aurela Gaçen për ditëlindje (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme këngëtarja Aurela Gaçe ka festuar ditëlindjen e saj. Mes shumë urimesh dhe surprizash këngëtarja
“Vjehrra më piu gjakun”, Besi tregon sekretet e fillimeve me Xhensilën Ndonëse Xhensila e ka rrëfyer nga ana e saj takimin e parë me Besin, ky i fundit për herë të parë e tregoi sot në “Xing
Habit vjehrra politikane e Florianës: Jemi si shoqe, por dua të bëhem gjyshe Floriana Garo la Shqipërinë dhe televizonin për të jetuar pranë të dashurit të saj në Itali. Pas publikimit të lajmit, f