999 rezultate për

vizion

Khabib bëhet hero në Rusi, çfarë pritet të ndodhë? (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është njeriu më në zë i momentit pas fitores që arriti kundrejt rivalit të tij irlandez, Conor McGre
U largua pas 14 vitesh nga Vizion Plus, Turi tregon arsyen e vërtetë Turi ka braktisur Vizion Plus pas 14 vjetësh. Ky lajm ishte ndër më të komentuarit gjatë sezonit të verës dhe sot Tur
Kërcënohet me jetë gazetari i njohur shqiptar: Do të të vrasim! Kërcënimet ndaj gazetarëve janë bërë tashmë të zakonta në Shqipëri. Pas konosjes me armë ndaj gazetares Klodiana Lal
E pazakontë, heshtja pushton stadiumet e Gjermanisë Stadiumet e Gjermanisë janë pushtuar nga "heshtja" e tifozëve në ndeshjet e luajtura së fundmi. Kjo ka ardhur në for
"Pse të hoqën nga Top-i apo s'ja le shefit?", moderatorja reagon keq ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tj
Zbulohet televizioni ku do të shfaqet Ilva tTare Ilva Tare u largua nga Ora News pas shumë vitesh për të nisur projekte të tjera. Ditën e sotme në Instagram, Ilva ka
Format i ri në televizion tjetër, Adi Krasta paralajmëron ndryshime të mëdha Moderatori i njohur shqiptar Adi Krasta është rikthyer sërish në media. Gazetari ka nënshkruar kontratën e bashkëpun
Tv Klan apo Top Channel? Ky është televizioni më i pushtetshëm në Shqipëri Kush është televizioni më i pushtetshëm në Shqiqëri? BIRN analizoi të dhënat e bilanceve zyrtare të dhjetë kompanive
Njoftim i rëndësishëm për Tiranën dhe Durrësin, nga sot televizioni juaj ndryshon Sot në orën 10:00 mbyllen përfundimisht, transmetimet televizive analoge (me antenë) në qarqet Tiranë dhe Durrës. Aut
Protestuesit nuk lejojnë edhe televizionin serb të hyjë (VIDEO) Televizioni serb RTS është detyruar të kthehet prapa për shkak të bllokadës së rrugës nga protestuesit shqiptar në fshat
Rikthehet Adi Krasta, ku do t'a shohim së shpejti? Adi Krasta rikthehet në ekran. Gazetari e prezantuesi i njohur televiziv sapo ka nënshkruar kontratën e bashkëpunimit me
Sulm në Kabul, 20 të vrarë dhe 70 të plagosur Të paktën 20 persona u vranë dhe 70 u plagosën sot në dy sulme në Kabul. Askush deri më tani nuk ka marrë përgjegjësi
Pas Turit, Orinda Huta braktis Vizion Plus Një nga largimet më të shumëpërfolura qe ai i Turjan Hyskës i cili së bashku më trupën e ''Apartamenti 2xl’’ lanë Vizion
Hidhet në erë makina e pronares së televizionit (FOTO LAJM) Një shpërthim i fuqishëm tronditi Beogradin mëngjesin e sotëm duke shkaktuar alarm tek forcat e sigurisë dhe qytetarët.
U la jashtë TV Klan? Nevina Shtylla kapet mat në ambientet e një televizion tjetër Ndërkohë që na ndajnë vetëm katër ditë nga nisja e sezonit të ri televiziv, “Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e progr
Iku me bujë, gazetari i njohur rikthehet tek televizioni ku ishte? Surprizat nuk janë të pakta në tregun mediatik shqiptar ku çdo ditë përhapen lajme mbi transferimet e ndryshme të figura
Eni Vasili braktis News 24, nënshkruan kontratë me televizionin e madh shqiptar Ndërkohë që tashmë janë bërë publikë emrat e moderatorëve apo gazetarëve që kanë lëvizur nga njëri ekran tek tjetri, së
U la jashtë Klan Tv, moderatorja simpatike kapet mat në një televizion tjetër “Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e programeve të reja të cilat do t'na shoqërojnë këtë sezon të ri. Në sy ka rënë
Donald Trump bën "sherr" në Twitter me basketbollistin Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
LSDM reagon ndaj Televizionit Publik, kërkon dorëheqjen e drejtuesëve Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë, ka reaguar për programin e Radio Televizionit të Maqedonisë (RTM) të emituar sot,