999 rezultate për

vitrina

"Pronari i Universitetit Vitrina na kërcënonte, Tafaj ndërhynte" Hapja e universitetit “Vitrina” në 2009, jo vetëm që është kryer me një sërë shkeljesh ligjore, por pronarët e këtij uni
Ndërpritet pas 14 vitesh telenovela "100 Vitrinat" Një ndër telenovelat më të suksesshme, pas 14 vitesh është ndërprerë pa paralajmërim. I referohemi "100 Vitrinat", ku pa
Vitrina Europa League, 20 emra për tu ndjekur (FOTO LAJM) Kur jemi pak minuta para startit të ndeshjeve të fundit të fazës së grupeve të UEFA Europa League portali "Goal.com" pub
Studentët e Universitetit “Vitrina” në protestë përpara Kryeministrisë Studentet e universitetit “Vitrina” i cili është mbyllur nga qeveria i janë drejtuar sot protestave. Ne mungese te liste
MAS kallëzim penal në Prokurori ndaj “Vitrina” Sh.P.K. Ministria e Arsimit dhe Sportit ka depozituar sot në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kallëzim penal ndaj Shoqëris
MAS: Ja shkeljet e Universitetit 'Vitrina' Ministria e Arsimit dhe Sportiti publikoi sot të gjitha shkeljet ligjore të Universitetit privat “Vitrina”, të cilat çua
Gjykata rrëzon kërkesën e Universitetit “Vitrina’ per pezullimin e licences Gjykata Administrative e Shkallës së Parë rrëzoi sot kërkesën e Institucionit të Arsimit të Lartë, “Vitrina”, për pezull
Nëse mendoni se "100 Vitrinat" përfundoi, gaboheni Seriali televiziv italian "100 Vitrinat", i prodhuar nga Mediaset dhe i transmetuar edhe në Top Channel, do të ketë së s
I nxehti, kujdes me ushqimet Moti i nxehtë shton edhe rrezikun nga helmimi me ushqime. Ndonëse numri i njerëzve të helmuar nuk është i lartë, mjekët
Incidenti te “Vitrina”, Kevi: Policia dhunoi stafin Një ditë pas inicidentit të ndodhur në universitetin "Vitrina" Rektori i kampusit universitar, Mario Kevi tha se ngjarja