999 rezultate për

viti

Vuçiç: Do të ofrojnë një plan brenda vitit për çështjen e Kosovës Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se e ka refuzuar tashmë një plan që i mundësonte Kosovës të anëtarësohet n
Ylli i Bragës shënon golin e vitit nga 30 metra (VIDEO) Rangers dhe Braga po luajnë në Gllasgow takimin e parë të fazës së 1/16 e kompeticionit Uefa Europa League. Skuadra
Air Albania nominohet për çmimin "stadiumi më i mirë i vitit 2019" “Air Albania” nominohet për një çmim vërtetë special. Impianti i ri modern i ndërtuar në kryeqytetin shqiptar është përz
Messi fiton çmimin e lojtarit të vitit, por e ndan me Hamilton Një çmim i parë për dy persona. Lionel Messi është vlerësuar me çmimin Laureus si sportisti më i mirë i vitit 2019, por
Pse u nda me milionerin pas 1 viti? Roza Lati: Kishim bërë një pakt (VIDEO) “Why not” ishte ndryshe këtë herë pasi nuk drejtohej nga Roza Lati, por nga Kelvi Kadilli. Vetë moderatorja sot ishte e
Manchester City rrezikon të humbasë titullin e vitit 2014 Manchester City pa kalon moment tepër të vështira. Pas ndalimit të pjesëmarrjeve për dy sezone në Ligën e Kampioneve, "Q
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Llogari bankare dhe disa automjete, dalin detaje nga aksioni ndaj mafiozit italian që u kap në Durrës SPAK ka nxjerrë në dritë detaje të reja në lidhje me sekuestrimin e pasurive të Giovanni Di Cosimo, një shtetas italian
"E gjitha një show", Manjani: E bëjnë si obobo shikoni OFL çfarë bëhet, Shqipëria ka nevojë për vitin 0 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang
Formula 1, Mercedezi me pamje të re për vitin 2020 (FOTO LAJM) Mercedesi ka ndryshuar pamjen e saj këtë vit në Formula 1 duke marrë një dukje mjaft të veçantë. Drejtuesit e kësaj m
Vitia: Pacientja dyshoi se është prekur nga koronavirusi, por simptomat nuk e tregojnë atë Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia në një konferencë për media ka thënë se një grua kishte dyshuar se është prekur me
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Myrto Uzuni: Dua të lë gjurmë në "Air Albania", kam shumë oferta (FOTO LAJM) Lojtari më në formë i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, i cili aktivizohet në Kroaci tek Lokomotiva e Zagrebit, në një
Neymar vazhdon "avazin", dëmtohet në të njëjtën periudhë të vitit Neymar duket se e ka kthyer nw njw lloj tradite dwmtimin nw ditwlindjen e tij. Braziliani, i cili mbush 28 vjet të më
"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Thaçi: Shqiptarët para vitit 2001 kanë qenë ekonomikisht më të fortë (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi në një intervistë ekskluzive për "Zhurnal" ka folur për aktualit
Dalin pamjet: Me Mercedez Benz luksoz, si u kap Altin Hajri në vitin 2017 nga forcat speciale (VIDEO) Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Byro Politike" ka publikuar pamjet ekskluzive të Altin Hajrit
Dimri mund të mos ekzistojë më në vitin 2050 Shkencëtarët në Australi kanë zbuluar se në vitin 2050 nuk do të ketë më dimër në këtë kontinent, por një verë të re të
Altin Hajri u dënua më 7 vite burg vitin e kaluar, Apeli e shpalli më pas të pafajshëm Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 4
Ky film vizatimor "parashikoi" vdekjen e Kobe Bryant me helikopter në vitin 2017 (VIDEO) Aksidenti me pasojë fatale për Kobe Braynt dhe vajzën e tij është kryefjala nëpër media. Interesimi i madh për të zbulua