999 rezultate për

vitesses

Rikthehet Broja, gol dhe asist në fitoren e Vitesses (VIDEO) Armando Broja nuk mund ta fillonte më mirë vitin 2021. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare ka luajtur sot ndeshjen e parë
Broja rikthehet te goli, Vitesse fiton dhe i "ngjitet" Ajax-it (VIDEO) Një javë më parë humbi një rast flagrant me portën e boshatisur, por Armando Broja u konfirmua sërish titullar nga trajn
Super start i Brojës te Vitesse, dopiet në ndeshjen miqësore (VIDEO) Vetëm dy ditë më parë Armando Broja u bë zyrtarisht pjesë e skuadrës holandeze të Vitesses, ku do të luajë për një sezon
Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses. Ai u prezantua para dy di
Zyrtare: Një tjetër lojtar largohet nga Real Madrid Martin Odegaard do të largohet nga Real Madridi përsëri, lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Realit në Twitter.
Milot Rashica përshendetet me tifozët e klubit të Vitesses Ylli i Përfaqësueses së Kosovës është përshëndetur me fansat dhe klubin e Vitesses, pas kalimit në Gjermani në muajin ja
Rashica surprizon me skuadrën e re Milot Rashicën shumë shpejtë mund ta shohim në Serinë A. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës që po shkëlqen në fanellën e
Dortmundi zyrtarizon trajnerin e ri që zëvendëson Tuchel Skuadra e Borussia Dortmund ka zyrtarizuar trajnerin e ri për sezonin e ardhshëm. Klubi gjerman ka bërë të ditur se str
Rashica hyn në histori të Vitesses, feston me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë (VIDEO) Ylli i Kosovës, Milot Rashica ka hyrë në histori të skuadrës holandeze Vitesse, pasi fito Kupën e Holandës, ku edhe asis
Rashica vazhdon shkëlqimin, ja super goli i tij në miqësore (VIDEO) Milot Rashica është njeriu i momentit te Vitesse. Sulmuesi i talentuar shqiptar e ka nisur këtë sezon ashtu sic mbylli t
Mass konfirmon lëndimin e Rashicës Vitesse humbi sot me Ajaxin me rezultat minimal prej 1 me 0, por ky nuk ishte lajmi i vetëm i keq për këtë skuadër. G
PSV nuk di të ndalet, 2-0 ndaj Vitesses (VIDEO) 4 fitore në po kaq ndeshje. PSV Eindhoven i bën një start mbresëlënës Eredivisie-s, duke u konfirmuar si pretendente për