999 rezultate për

vitesse

Super Armando Broja, përmbys rezultatin për Vitesse (VIDEO) Armando Broja është duke kaluar një moment shumë pozitiv në Holandë. Gjigandi shqiptar ka arritur të shënojë edhe në nde
Nuk ndalet Broja, shënon sërish në Holandë (VIDEO) Armando Broja shënon për Vitessen në kampionat. Sulmuesi i Shqipërisë ka shënuar golin e dytë të tij me fanellën e Vites
Super start i Brojës te Vitesse, dopiet në ndeshjen miqësore (VIDEO) Vetëm dy ditë më parë Armando Broja u bë zyrtarisht pjesë e skuadrës holandeze të Vitesses, ku do të luajë për një sezon
Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses. Ai u prezantua para dy di
U huazua te Vitesse, vjen reagimi i parë nga Broja: Klub ideal për tu rritur Pas prezantimi si lojtari më i ri i Vitesses, sulmuesi i përfaqësueses Shpresa të Shqipërisë, Armando Broja ka thënë edh
Sulmuesi shqiptar i Chelsea bën hapin e rëndësishëm, huazohet tek Vitese Armando Broja zhvilloi një sezon mjaft të mirë këtë që sapo lamë pas, ku shënoi 19 gola në 31 ndeshje të zhvilluara me C
Mourinho "thumbon" Ajax-in: Po luani në Champions, jo me Vitessen I ftuar në televizionin Bein Sport, Jose Mourinho ka kritikuar paraqitjen e Ajax-in ditën e djeshme. "Për mua është f
Ylli i Realit nuk është i sigurtë nëse do të qëndrojë në Madrid Martin Odegaard, ylli 20-vjeçar i Real Madrid, i cili është i huazuar te Vitesse, do të kthehet në Valdebebas verën e a
Zyrtare: Një tjetër lojtar largohet nga Real Madrid Martin Odegaard do të largohet nga Real Madridi përsëri, lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Realit në Twitter.
Milot Rashica përshendetet me tifozët e klubit të Vitesses Ylli i Përfaqësueses së Kosovës është përshëndetur me fansat dhe klubin e Vitesses, pas kalimit në Gjermani në muajin ja
Ajaxi kërkon shërbimet e sulmuesit shqiptar që luan tek Vitesse Siç raporton edhe faqja italiane “tuttomercatoweb.com”, një lajm i bujshëm vjen nga merkato. Është pikërisht klubi h
Eindhoven nuk njeh kundërshtarë, mposht 2-4 Vitessen e Rashicës PSV Eindhoven nuk di të ndalet në Eredivisie. Skuadra e Philip Cocu mposhti 2-4 në transfertë Vitessen, duke ruajtur poz
Rashica fantastik! Ja çfarë ka bërë sot në Europa League Rashica ka treguar një paraqitje fantastike në ndeshjen e parë të skuadrës së tij Vitesse, që po luan në shtëpi përballë
Rashica surprizon me skuadrën e re Milot Rashicën shumë shpejtë mund ta shohim në Serinë A. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës që po shkëlqen në fanellën e
Dortmundi zyrtarizon trajnerin e ri që zëvendëson Tuchel Skuadra e Borussia Dortmund ka zyrtarizuar trajnerin e ri për sezonin e ardhshëm. Klubi gjerman ka bërë të ditur se str
Rashica hyn në histori të Vitesses, feston me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë (VIDEO) Ylli i Kosovës, Milot Rashica ka hyrë në histori të skuadrës holandeze Vitesse, pasi fito Kupën e Holandës, ku edhe asis
Vitesse fiton Kupën e Holandës Milot Rashica me skuadrën e tij Vitesse kanë fituar Kupën e Holandës, pasi në finale kanë mposhtur AZ Alkmaar 2:0. Të
Rashica vazhdon shkëlqimin, ja super goli i tij në miqësore (VIDEO) Milot Rashica është njeriu i momentit te Vitesse. Sulmuesi i talentuar shqiptar e ka nisur këtë sezon ashtu sic mbylli t
Rashica jashtë Europës, PSV kampion i Holandës Vitesse e Milot Rashicës mbetet jashtë Europës. Skuadra holandeze nuk arriti dot të sigurojë një vend në play off pasi d
De Biasi: Rashica perfekt për Napolin, është si Callejon Forma e mirë që ta treguar në Holandë me Vitesse-n dhe paraqitjet e bëra me fanellën kuq e zi kanë tërhequr vëmendjen e