999 rezultate për

visi

Anxhela Peristerit me veshje kombëtare, "Eurovision" publikon fotot (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Anxhela Peristeri është ajo që do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”.
"Luftën" mes Shqipes dhe Elvisit të "Përputhen" e deklarojmë të hapur (FOTO LAJM) Mes ish-konkurrentes së "Përputhen", Shqipes dhe një prej djemve aktual në program, Elvisit kanë nisur thumbat e kunjat
Broja tund sërish rrjetën në Holandë, Vitesse mposhtet më përmbysje nga PSV (VIDEO) Goli i Armando Brojës nuk i mjaftoi skuadrës së Vitesses në transfertë kundër PSV Eindhovenin, pasi skuadra vendëse përm
"Në të mirë e në të keq", Elvisi bëhet romantik pas rikthimit të Sindit Produksioni i “Për’puthen” vendosi të pezullonte Sindin dhe Julianin nga programi për shkak të një debati të fortë që pa
Do të dalin çift? Elvisi bën deklaratën e papritur për Sindin në "Përputhen" (FOTO LAJM) E sheqerosur, kështu mund të cilësohet puntata e djeshme e “Për’puthen Prime”, ku duket se dita e të dashuruarve i ngroh
Elvisi: Sindi vajza më e çiltër dhe pa hile, të tjerat nuk i besoj as nën efektin e narkozës Elvisi ka bërë sot në Instastory një bashkëbisedim me ndjekësit e tij duke iu përgjigjur pyetjeve të shumta. Elvisi nuk
ZYRTARE/ Federata holandeze anulon të gjitha ndeshjet të dielës në Eredivisie, kjo është arsyeja Të gjitha ndeshjet e paraparë të zhvillohen sot në Kampionatin holandez, Eredivisie, janë anuluar. Federata holandeze
Sindi dhe Elvisi i "Përputhen" në një lidhje dashurie? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Sindi bëri një mini-intervistë me ndjekësit e shumtë, të cilët ishin shumë kuriozë që të dinin sa më
Elvisi reagon me dy fjalë pas fotove të Teas me Beartin (FOTO LAJM) Elvisi ka reaguar pas fotografive të Teas me Beartin. Tea ka befasuar të gjithë duke u shfaqur në momente intime me B
Muriqi ndjek nga TV transferimin e Ozil te Fenerbahce Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi. Rreth këtij lajmi ka shpreh
Një tjetër detaj sapo bindi rrjetin se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë bashkë (FOTO LAJM) Prej pak ditësh po përflitet se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari mund të jeni rikthyer bashkë. Ose ndoshta mund të mos jenë
Eurovisioni lavde për artistët shqiptarë: Këndojnë nota të larta dhe ne i duam Faqja zyrtare e “Eurovision”-it në rrjetet sociale ka shpërndarë një video të veçantë, dedikuar Shqipërisë. Ata kanë
Nga "Gjeniu i Vogël" në "Eurovision", Arilena Ara bëhet nostalgjike (VIDEO) Arilena Ara është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Karriera e Arilenës ka nisur që fëmijë, k
Sherr mes Melisës e Mevlanit: Nëse ndihesh budalla është problemi që ke ti me veten! “Për’Puthen” në Top Channel, pasditen e sotme nisi me një debat të fortë mes Melisës dhe Mevlanit. Fakti që Melisa zg
"Ma bën gruaja 8 me 2", Devis Xherahu flet për herë të parë pas martesës (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Devis Xherahu dhe partnerja e tij 17 vite më e re, Ertemiona Mejdani, vitin që lamë pas e m
Pas 9 vitesh lidhje, këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Këngëtari Devis Xherahu dhe partnerja e tij, modelja Ertemiona Mejdani janë martuar. Përmes një postimi në Instagram, D
Elvisi nxjerr papritur emrat: Dy vajzat e "Përputhen" që nuk i duroj dot (FOTO LAJM) Punata e radhës e emisionit “Për’puthen” në “Top Channel” kishte takimin e Elvisit, i njohur nga të gjithë si Loco, me A
"Zonjë në rrugë dhe b*shtër në shtëpi", Elvisi çuditi me deklaratën (FOTO LAJM) Ana Kauri dhe Elvisi kanë realizuar së fundmi një takim, i cili mesa kuptuam nuk do vijojë më pasi Ana zgjodhi dikë tjet
Ajaxi fillon revanshin, shkëputet në krye të Eredivisien Ajaxi i Amsterdamit e çoi në 5 numrin e fitoreve radhazi në Eredivisie. Harkëtarët kaluan lehtësisht në shtëpi me rezul
"Je në një listë të grisur", trazohet situata mes Melisës dhe Elvisit Puntatën e sotme në “Për’Puthen” u transmetua takimi mes Ana Kaurit dhe Fatjonit. Për të komentuar takimin, një mendim i