999 rezultate për

visar

Koronavirusi "mori" të riun nga Durrësi: Visari festoi Vitin e Ri në shtëpi, gjendja u përkeqësua papritur Visar Bici, i lindur në Bulqizë dhe me banim në Durrës ishte viktima më e re e koronavirusit gjatë 24 orëve të fundit.
DETAJE/ Kjo është shuma që pagoi Tirana për Visar Bakajn Visar Bekaj është lojtari më i ri i Tiranës. Të shtunën në mbrëmje, me një operacion blic, bardheblutë e Tiranës kanë ar
Tirana kërkon portier në Kosovë, reagon zyrtari i klubit Drejtori sportiv i Prishtinës Granit Begolli pranon se Tirana ka shfaqur interes rreth portierit të skuadrës Visar Bekaj
Visar Zhiti letër Tufës: Kujto të ikurit e mëdhenj, më kujto edhe mua kur më sulmoi ish Presidenti Shkrimtari Visar Zhiti i ka dërguar një letër Agron Tufës, ish kreut të Institutit per Studimet dhe Pasojat e Krimeve të
Arrestohen babë e bir në Gjermani: Si i martonin shqiptarët me rumune dhe bullgare "për letra" Dy shqiptare, babe e bir dhe një grua rumune duhet te përgjigjen para Gjykatës së Lantdit në Frankfurt për shkelje të li
EMRI/ Arrestohet personi që rrahu "Gani Gërminë" Arrestohet personi që rrahu gazetarin Visar Dërmaku, i njohur në publik si Gani Gërmia. Policia bën me dije se ngjar
Rrihet keq Visar Dërmaku i njohur si Gani Germia: Kush e sulmoi Moderatori i njohur, Visar Dërmaku besohet se është rrahur nga një kushëri i largët i Bajram Kosumit. Visar Dërmaku,
Visar Ymeri jep detaje të reja për punën si kamerier Nënkryetari i PSD-së, Visar Ymeri ka qenë i ftuar RTV Dukagjini, ku ka folur për familjen, politikën, të kaluarën e shum
Ymeri i drejtohet Kurtit: Po vajton si kukuvajkë Ish-udhëheqësi i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, po konsideron se Albin Kurtit dhe Isa Mustafës po u mungon legjitimiteti ku
Visar Zhiti: E kam gjetur dosjen time, është plot me pseudonime të njerëzve që më burgosën Visar Zhiti, poet dhe shkrimtar i njohur, ish i burgosur i komunizmit, thotë se duke i hedhur atij prangat, Shqipëria bu
Liburn Aliu përplaset në kuvend me Visar Ymerin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu ka kundërshtuar rezolutën e PSD-së për dialogun me Serbinë. Ai tha se d
Nuk ndalet Shkëndija, fiton edhe Kupën e Maqedonisë përballë Pelisterit Shkendija e Tetovës nuk ka të ndalur me sukseset e saj në Maqedoni. Pasi që ka fituar titullin e kampionit në Maqedon
Burg për personat që planifikuan të sulmonin Izraelin Gjykata Themelore në Prishtinë i shpalli fajtorë nëntë të akuzuarit për organizimin e sulmit të parandaluar në Shkondër
Visar Ymeri merr një pozicion të rëndësishëm në partinë e re Partia Social-Demokrate po mban takimin për të zgjedhur strukturat drejtuese të partisë. Albeu.com mëson se në këtë t
Visar Ymeri tregon për herë të parë se si e fuste VV gazin lotsjellës në Kuvend sh-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, i ftuar në Oxygen ka rrëfyer për herë të parë se si deputetët arrinin ta fusni
Visar Ymeri kuzhinier në Londër, rrëfen specialitetin e tij Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka rrëfyer një anë tjetër të personalitetit të tij. Ymeri ka treg
Konfirmohet: Shpend Ahmeti pjesë e partisë së të larguarve nga VV-ja Kryetari i Prishtinës, nuk ka pranuar të flas për mundësinë që të i bashkohet një subjekti të ri. Por, një gjë të til
Ymeri denoncon në polici burrin e Albulena Haxhiut Ish-kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka denoncuar për kanosje, në polici, bashkëshortin e deputetes Albulena Haxhiu, Alban
Pasi u ratifikua demarkacioni Donika dhe Visari marrin pjesë në një festë U bënë bashkë në Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ishte kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, që kishte marrë postin e të parit të p
Këta deputetë braktisin sallën e kuvendit Deputetët e krahut të Visar Ymerit kanë dal nga seanca e Kuvendit të Kosovës, ku po zhvillohet debati për demarkacionin