999 rezultate për

viransehir

Shpërthim i fuqishëm në pallatin e gjyqtarëve në Turqi, viktima dhe të plagosur Një shpërthimi i madh me anë të një autobombe ka ndodhur në një qytezë në Turqinë jugore ku si pasojë një fëmijë është