999 rezultate për

vinicius

Frikë për yllin e Realit, ritestohet për COVID-19 Zinedine Zidane zbuloi në konferencën për shtyp të enjten se kishte një problem me testin e COVID-19 për Vinicius dhe se
Real Madrid-Mallorca, formacionet zyrtare Real Madrid do të kërkojë rikthimin në krye të La Liga ndaj Mallorcas. Zidane do të startojë sonte me emra si Eden Ha
Zidane i bindur se Hazard dhe Vinicius mund të luajnë bashkë Trajneri i Los Blancos pranoi se dyshja mund të konsiderohej se ishte në konkurrencë për një rol të ngjashëm, por është
Reali i thotë "JO" 110 milion eurove nga PSG për Vinicius JR Don Balon raporton se ‘Los Blancos’ kanë refuzuar një ofertë të kampionëve të Ligue 1 për talentin brazilian, përcjell l
Liverpool i nis kontaktet për transferimin e Vinicius Liverpool do sulmuesin e Real Madrid, Vinicius Junior, dhe ka nisur kontaktet për transferimin e tij. Liverpool, ash
Zidane i duhet të zgjedhë, Hazard apo Vinicius JR? Mes Eden Hazard dhe Vinicius JR, Zinedine Zidane do përzgjedhë vetëm njërin. Deri me tani numri një i stolit të Realit t
Marcelo i tregon live Vinicius JR incidentin e Modric me policinë Në këto ditë izolimi për shkak të pandemisë së koronavirus, futbollistët kanë zgjedhur rrjetin social “Instagram” për të
Viniciusin e ndanë vetëm tre ditë mes Realit dhe Barcelonës Disa detaje të reja janë zbuluar rreth transferimit të talentit brazilian, Vinicius JR te Real Madridi. Ylli brazilia
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
E ngacmoi publikisht, Tayna i përgjigjet yllit të Realit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
Shënoi golin e parë në "El Clasico", Vinicius: E kishim provuar shpesh në stërvitje Ndeshja përballë Barcelonës në "Bernbeu" do të mbahet mend gjatë nga ylli brazilian i Realit, Vinicius Junior. Talent
Vinicius shënoi golin e parë në "El Clasico" dhe theu rekordin e Messit Vinicius Junior ishte ndër lojtarët më të mirë të Realit përballë Barcelonës jo vetëm për golin e parë të shënuar, por e
Ronaldo nuk e harron Realin, feston pas golit të Vinicius (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka ndjekur nga tribuna e "Santiago Bernabeu" super ndeshjen mes Realit dhe Barcelonës. Portugezi nu
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Real Madrid-Man City Real Madrid do të presë Man City në ndeshjen e parë të Champions në shtëpi. Si Zidane dhe Guardiola kanë hedhur lojta
Chelsea dhe Liverpool në "luftë" për skautin që solli në Madrid, Vinicius dhe Valverde Chelsea dhe Liverpool janw garw tashmw jo mw pwr njw futbollist por pwr skautin e Real Madridit, Juni Calafat. Trajne
Zidane: Vinicius ka shumë kualitet, është koha të punojë Zizu beson se Vini ka shumë për t’i dhënë Real Madridit. Vinicius Junior, 19-vjeçar, nuk është duke e gjetur shpesh r
Ylli brazilian i Real Madridit flet rreth të ardhmes së tij Ylli brazilian i Real Madridit, Vinicius Junior u përfol për një largim të mundshëm nga madrilenët verën e kaluar. Ga
Ylli i Realit i fiksuar pas vajzave shqiptare, pas Taynës "bezdis" moderatoren (FOTO LAJM) Vinicius Jr. nuk po i lë rehat vajzat shqiptare! Duket se futbollisti i Real Madridit, Vinicius Junior është fiksuar
Dëmtohet Vinicius Jr (VIDEO) Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior nuk po gjen aspak qetësi te klubi spanjoll, Real Madridi. Zinedine Zidan
U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r