999 rezultate për

vincenzo

Italia vendos masa të rrepta: Nëse kapesh pa maskë, gjobitesh me 1.000 euro Pas një lufte të gjatë me COVID-19, Italia ka marrë masa të rrepta për COVID-19. Guvernatori i Salernos, Vincenzo De
Shtyu gjyqtarin, e pëson keq Ribery, pezullohet dhe Montella Nuk ka mjaftuar ndjesa publike në rrjetet sociale për Franck Ribery, që sot është pezulluar me tre ndeshje për nervozizm
Irani kërkon Vincenzo Montellën Vincenzo Montella mund të vijojë karrierën tek kombëtarja e Iranit, të cilit i ofrojnë italianit një kontratë tre vjeçar
Prokuroria kërkon 6 vite burg për ish-sulmuesin e Juventus 28-vjeçari, Vincenzo Iaquinta është përfshirë në telashe serioze me prokurorinë italiane. Për ish-sulmuesin e Juventu
Vincenzo Montella pritet të marrë drejtimin e skuadrës spanjolle Vincenzo Montella shumë shpejtë pritet të kthehet të punojë si trajner, por këtë herë në La Liga te skuadra e Sevillas
Cassano: Dybala si Messi? Jo, ai i ngjan Montelës Antonio Cassano ka thënë se Paulo Dybala është “i pakrahasueshëm” me Lionel Messin. Ai tha se i vetmi me të cilin krahas
Montella gëzon tifozët shqiptarë që kanë blerë biletat për ndeshjen e kthimit Vincenzo Montella ka thënë se do të udhëtojë me lojtarët më të mirë për ndeshjen e kthimit ndaj Shkëndijës Pavarësish
Presidenti Nishani pret në takim, zv/ministrin e Jashtëm italian, Vincenzo Amendola Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani priti sot në një takim të veçantë Zëvendësministrin e Punëve të Jash
Ministeriali, Bushati takon homologun maqedonas Takimi i Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve të Ballkanit Perëndimor, nisi punimet pasditen e së mërkurës në Durr
Juve, Buffoni i ri mund të vijë nga Gjermania (VIDEO) Në shtëpinë e Juventusit merkatoja nuk ndalet kurrë. Skuadra e Massimiliano Allegrit sot në mbrëmje do të luajë përballë
Serie A, Bologna përmbys Fiorentinën (VIDEO) Ndeshja e prapambetur e javës së 26-të të Serisë A, Bologna – Fiorentina e programuar për të dielën por e shtyrë për shk
Vincenzo Montella te Milan? Ëndrra kryesore e Milanit dhe e presidentit Silvio Berlusconi është afrimi i trajnerit Pep Guardiola në klub. Por, me sa
Aryet pse Inzaghi është pranë Lazios Filippo Inzaghi është gjithmonë dhe më pranë Lazios. Lajmi qarkullon në mediat italiane dhe jo vetëm prej disa ditësh po