999 rezultate për

villarealit

VAR krijon sërish polemika në Spanjë Ndeshja e polemikave në “Estadio dela Ceramica”, ku spektaklin e dhuruar në fushë nga dy skuadrat e theu Undiano Mallenc
Mesfushori i Villarealit: Busquets më qëlloi me shpullë Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets, ishte i përfshirë në një zënkë me futbollistin e Villarrealit, Pablo Fornals,
Kjo provë tregon shumë, asgjë nuk shkon mirë tek Reali i Madridit (VIDEO) Real Madridi u mposht dhe nga Villareali me rezultat 0-1 në Bernabeu dhe kështu thelluan edhe më shumë krizën e rezultat
Pamjet tregojnë qartë dëshpërimin e Cristianos dhe bisedat e tij me bashkëlojtarët (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk po arrin të rikthehet në më të mirën e tij pavarësisht se ka kaluar pjesa e parë e sezonit në La L
Dëshpërimi i madh i gazetarit spanjoll që është tifoz i flakt i Realit (VIDEO) Humbja e djeshme e Real Madridit ndaj Villarealit, ka prekur jo vetëm lojtarët, trajnerin, apo presidentin, por ka preku
Milan dhe Juventus garojnë për Trigueroson e Villarealit Milani dhe Juventusi kërkojnë përforcime në mesfushë dhe mund të përplasen në merkato për një objektiv të përbashkët.
Pique i bërtet presidentit të La Liga, pritet dënim i rëndë (VIDEO) Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique ka reaguar shumë keq para barazimit ndaj Villarealit. Në përfundim të ndeshje
Sadiku flet për super golin përballë Villarealit Dje Armando Sadiku shënoi një supergol përballë Villarealit, por sërish nuk festoi duke u shfaqur i mërzitur. Në një int
Messi thyen dorën e një tifozeje (VIDEO) Leo Messi i ka thyer dorën një tifozeje në ndeshjen kundër Villarealit. Sulmuesi i Barcelonës, Leo Messi pa dashur k
Supergoli i Neymar, më i shikuari i mbrëmjes në rrjetet sociale (VIDEO) Një super gol i Neymar ka qenë kryefjala e ndeshjes së javës së 11-të në La Liga mes Barcelonës dhe Villarealit, ndeshje
Super gol i Granit Xhakës në ndeshjen kundër Villarealit (VIDEO) Granit Xhaka është autor i një super goli të realizuar në ndeshjen e sotme në Europa League mes Villarrealit dhe Borussi
Titulli, Busquets: Ka ndeshje, ka shpresë (VIDEO) Te Barcelona shpresojnë ende. Pavarësisht se blaugranat kanë 4 pikë më pak se Atletico e Madridit kur kanë mbetur edhe 3
As Bale e Ronaldo nuk i mjaftojnë Realit për të mposht Villarealin (VIDEO) Nuk ka mjaftuar as Bale e as Ronaldo për t'a mposhtur Villarealin. Takimi i të shtunës mbrëma mes Villarealit dhe Real M
Reali ofron 50 milionë euro për Valero Krerët e Real Madridit kanë nisur të mendojnë për përforcimet e mundshme gjatë mercatos se verës. Sipas "El Mundo Dep