102 rezultate për

vilanova

Njė vit pa Tito Vilanovan Barcelona kujton Tito Vilanovėn. Njė vit mė parė klubi katalanas humbi trajnerin qė e drejtoi skuadrėn gjatė kampionatit
Barēa nderon Tito Vilanova-n (FOTO LAJM) Barcelona ka nderuar ish-trajnerin e saj Tito Vilanova, duke i vėnė emrin e tij njė prej fushave kryesore tė qėndrės stė
Messi, "dhurata" e fundit e Vilanovas Njė nga arsyet qė Lionel Messi vendosi ta vazhdojė karrierėn te Barcelona ėshtė edhe ish trajneri Tito Vilanova. Sipas n
Barēa, ja revolucioni i Luis Enrique-s (FOTO LAJM) Ėshtė njė ekspert i ADN-sė blaugrana. Luis Enrique mund tė jetė pasuesi perfekt i Pep Guardiolės te Barcelona sepse e nj
Abidal viziton Barēėn: Jam kėtu pėr Titon (FOTO-VIDEO) Eric Abidal ishte sot pjesė e seancės stėrvitėse tė Barcelonės. Mbrojtėsi i Monacos ka befasuar tė gjithė kur u pa nė qe
Champions, minutė heshtje pėr Vilanova e Boskov Njė minutė heshtje para ndeshjeve Bayern Munchen-Real Madrid dhe Chelsea-Atletico Madrid, gjysėmfinalet e kthimit tė Uef
Lojtarėt dhe tifozėt ndahen me Titon nė "Camp Nou" (FOTO-VIDEO) Tė gjithė tė pranishėm. Ēdo, lojtar qė e ka njohur dhe ka luajtur nėn urdhrat e tij, drejtues tė lartė tė klubit dhe tif
Ndėrron jetė ish-trajneri i Barcelonės, Tito Vilanova Ish-trajneri i Barcelonės, Tito Vilanova, ka ndėrruar jetė nė moshėn 45 vjeēare, duke humbur luftėn me kancerin. Vil
Tito Vilanova nė gjėndje tė rėndė shėndetėsore Tito Vilanova u shtrua sėrish nė njė spital tė Barcelonės pėr shkak tė problemeve qė vijon tė vuajė nga kanceri nė gjend
Ja ēfarė ndryshimi i ka bėrė kanceri Titos (FOTO) Ish-trajneri i Barcelonės, Tito Vilanova, ka qenė i pranishėm nė Camp Nou pėr ndeshjen e Kupės qė Barēa zhvilloi ndaj Ge
Pep dhe Tito takohen nė Barcelonė Disa muaj pas zėnkės publike nė distancė vjen edhe takimi i pajtimit. Tito Vilanova dhe Pep Guardiola kishin disa fjalė
"Faleminderit Barēa, faleminderit tė gjithėve" Barcelona publikoi nė faqen e saj zyrtare njė letėr tė hapur tė Tito Vilanovas, ku trajneri katalanas i falėnderoi tė gj
Real Madrid: Dashuri dhe solidaritet me Vilanovan Real Madrid ka dalė me njė komunikim pėr shtyp nė faqen e tij nė internet pas lajmit tė dorėheqjes sė trajnerit tė Barce
Rosell: Javėn tjetėr mėsojmė emrin e trajnerit Drita nė fund tė tunelit tė telasheve duket e largėt pėr Tito Vilanovan. Trajneri i Barcelonės, qė nė tė shkuarėn ka kry
Tito Vilanova le Barcelonėn Tito Vilanova nuk ėshtė mė trajneri i Barcelonės, pasi paraqiti dorėheqjen e tij tė parevokueshme kėtė tė premte, veprim
Tito del hapur: Dua Thiago Silvan Tito Vilanova ka konfirmuar se ėshtė duke kėrkuar nga klubi blerjen ė njė qendėrmbrojtėsi cilėsor gjatė merkatos sė kėsa
Tito sulmon Pep: Nė New York kisha nevojė pėr tė Trajneri i Barcelonės, Tito Vilanova, ka dalė nė konferencė pėr shtyp pas stėrvitjes sė parė me skuadrėn duke sulmuar is
Vilanova: Mė sillni Thiago Silvan "Mė sillni Thiago Silvan nė Camp Nou". Kjo ėshtė kėrkesa qė trajneri Tito Vilanova i ka bėrė shoqėrisė blaugrana. Sipas
Alves: Titulli ėshtė pėr ty Tito dhe Abi Gjatė natės kur Barcelona siguroi titullin e 22-tė nė La Liga dhe tė katėrtin nė 5 sezonet e fundit, mbrojtėsi brazilian
Barēa, Tito do tre yje (FOTO LAJM) Tito Vilanova u ka kėrkuar drejtuesve tė Barcelonės vetėm tri blerje nė merkaton e kėsaj vere, tri blerje cilėsore dhe q
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.