999 rezultate për

vila

Zbulohet vila luksoze e Ronaldos në Torino, nuk është ajo që u mendua (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka arritur përfundimisht në Torino ku do të qëndrojë për katër te skuadra e Juventus sipas kontratës.
Dalin fotot, këta janë politikanët me vila në Gjirin e Lalzit (që Zoti po ua tund nga themelet) Nga Bledi Mane-Public Enemy* Nje qoshke e fshehur harlisur me shkurre e ferra ne anen perendimore te Liqenit te
Kjo është vila që do të ketë Ronaldo në Torino (FOTO LAJM) Ronaldo po lidhet shumë me një kalim të mundshëm tek Juventus. Ky "thashethem" po bëhet gjithnjë e më shumë i besues
Tërmeti ra fiks në Gjirin e Lalzit, ku politikanët kanë vilat miliardëshe: Zoti di ku e trondit tokën! Sipas të dhënave më të fundit, konfirmohet se tërmeti i fuqishëm që tronditi pak më parë Shqipërinë kishte si epiqendër
Makina luksoze, vila dhe apartamente: Zbardhet pasuria e deputetëve miliarderë të LSI-së Zbardhet pasuria e plotë e 19 deputetëve të Lëvizje Socialiste për Integrim, deklaruar për vitin 2017. Sipas të dhëna
Grekët i nxjerrin të "palarat" Ramës: Ka 6 vila, restorantë e pishina në Himarë Televizioni grek "Star TV" ka sulmuar hapur kryeministrin Edi Rama me pretendimin se po kërkon të ndërtojë në tokat e mi
Reagon këngëtari shqiptar pas koncertit të Ermal Metës: "Shumica më duken servila dhe hipokrit" Stefi Prifti është një nga vëllezërit këngëtarë korçare nga më të preferuarit në tregun muzikor. Pas koncertit të Er
Nuk ka dritare, Artan Hoxha tregon detajet "misterioze" nga vila e Ramës Gazetari Artan Hoxha mbrëmjen e kaluar në "Opinion" ka rrëfyer një detaj të veçantë për vilën e famshme të Edi Ramës në
Vila luksoze 600 mijë euro, çifti i politikanëve i shpëtojnë votëbesimit të partisë Udhëheqësi i partisë së krahut të majtë spanjolle Podemos dhe partnerja e tij i kanë mbijetuar një votëbesimi të partisë
Kjo është vila luksoze e Blendi Fevziut (FOTO LAJM) Një jetë në ekran dhe padiskutim një nga moderatotët më të suksesshëm shqiptarë. Blendi Fevziu gjithmonë ka treguar s
RCC në Samitin e Sofjes, Svilanoviç kërkon integrim real dhe virtual për Ballkanin Sofje - Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit për Bashkëpunim Rajonal Goran Svilanoviç mori pjesë sot në Samitin e BE-së
Vilat e politikanëve në bregdet, Berisha komenton “sherrin” Nano-Bardhi Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
Vila e pallate, shqiptarët i harxhojnë paratë për tulla e llaç Edhe pse kanë kaluar më shumë se 20 vjet nga fillimi i tranzicionit, që u shoqërua me një zhvendosje masive të popullsis
Si në përralla, kjo është vila ku jeton familja Obama (FOTO LAJM) Familja Obama, pjesëtarët e së cilës jetuan prej 8 vitesh në Shtëpinë e Bardhë në Uashington DC. Ish-Presidenti i 44-
22 llogari bankare, vila e dhjetra miliona euro, pasuria e "çmendur" e Tom Doshit Tom Doshi arriti të futej në Kuvendin e Shqipërisë në zgjedhjet e 25 qershorit ku me rezultat të thellë fitoi në Shkodër
Park në nder të viktimave, shembet vila e famshme e Eskobar Vila e trafikantit të drogës në Kolumbi Pablo Eskobar do të shembet dhe aty do të ndërtohet një park në nder të viktimav
Mero Baze i përgjigjet Thaçit: E ke kthyer Kosovën në Vilajet të Erdoganit Mero Baze i është përgjigjur sot Hashim Thaçit pas akuzave të çuditshme të tij se disa gazetarë shqiptarë kishin djegur
Artan Hoxha sulmon kolegët: Kanë vila 1 milion euro në bregdet Gazetari i njohur Artan Hoxha ditën e sotme në "Vila 24" ka rrëfyer më shumë mbi sfidat e profesionit, familjen dhe marr
Emiliano Vila i lumtur me formën e tij tek Skënderbeu: Jam rilindur me Dajën Emiliano Vila ishte vendimtar me Kamzën, për Skënderbeun, pasi shënoi 2 golat që sollën përmbysjen e rezultatit. “Jam
Skënderbeu nuk e fal Kamzën edhe pse mediton rreth dënimit nga UEFA (VIDEO) Skëndërbeu nuk dëshiron t'ia dijë për dënimin nga UEFA. Edhe pse në kampin korçar tema që po diskutohet preej kohës ësht