999 rezultate për

vilĂs

82-vjeçarja rikthehet pas 40 vitesh “nga të vdekurit” Një 82–vjeçare, e cila besohej se kishte vdekur prej më shumë se 40 vitesh, u shfaq papritur në derën e të bijave. Gr
Pronarë vilash që marrin ndihmë ekonomike (FOTO-LAJM) Emisioni investigativ “Fiks Fare”, ka siguruar listën e kryefamiljarëve "pasanikë" të cilët trajtohen me ndihmë ekonomik
Nëse e thërret Real Madrid, Vilas Boas mund të braktisë Totenhemin Klauzolë sekrete dhe në kontratën e trajnerit të Totenhemit, Andre Vilas Boas. Në rast se e thërret Reali i Madridit, te
Modriç, Reali nis sprintin final Operacioni për kalimin e Luka Modriç tek Real Madrid pritet të përfundohet në javën që sapo ka nisur. Sipas britanikes "
Anelka: Si na e nxinte jetën Villas Boas Nikolas Anelka ishte një nga lojtarët më të lumtur te Çelsi. Por sulmuesi francez nuk ngurron ta quajë poshtërues largim
Vilas Boas “fshin duart” me Torres Koha e Fernando Torres te Chelseai ka mbaruar! Trajnerit portugez i "Bluve" londinezë, Andre Vilas-Boas paralajmëroi sul
Vilas Boas e ka nder të luajë kundër Fergusonit Trajneri i Chelseat, Vilas Boas, në prag të derbit me Manchester United, ka folur rreth lëvdatave të marra nga homologu
Vilas-Boas shpreson të fitojë ndaj United Chelsea e ka nisur me fitore fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, pasi e mposhti nënkampionin e Gjermanisë, Bajer Lev
Kuman: Në listën e dëshirave të Aston Vilas Legjenda hollandeze, Ronald Kuman, pohoi se ai është i interesuar për funksionin menaxhues në Aston Vila. Mediat në A