999 rezultate për

viktoria

Çfarë po ndodh? Rudina fotografohet me bashkëshortin në publik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkë
HORROR/ Vranë e masakruan shoqen e ngushte sepse ishte më bukur se ato Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Rusi, ku dy 16-vjeçare akuzohen se kanë torturuar, kanë shpërfytyruar dhe mëpas kanë vr
Krim makabër në Rusi, gjyshërit e dehur me votkë djegin beben të gjallë (FOTO LAJM) Një foshnjë e gjinisë mashkull vetëm 11 muajsh u dogj i gjallë në furrën e druve nga gjyshi dhe gjyshja. Çifti ishin deh
Tha se makina e Bashës ishte blerë nga "Viktoria Invest”, Balla publikon dokumentet Taulant Balla dhe lideri i opozitës Lulzim Basha kanë pasur një përplasje këtë pasdite në Kuvend. Ka qenë Balla ai i
Zyrtare: Roma dhe Reali kualifikohen në fazën tjetër të Championsit Roma dhe Real Madrid kanë siguruar kualifikimin për në 1/8 e finales, pasi që CSKA Moska humbi 2-1 kundër Viktoria Plzen
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Levante Real Madrid do të presë sonte skuadrën e Viktoria Plzen në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions Le
Tronditëse, trupi i pajetë i gazetares gjendet në park Një gazetare nga Bullgaria, Viktoria Marinova është gjetur e vdekur në një park në qytetin e Ruse pranë lumit Danub, shk
Ndërhyri dhe shpëtoi italianen nga dhuna, flasin prindërit e Viktorianit U ofrua të ndihmonte një vajzë e cila po dhunohej nga një shtetas italian. Ky mendohet se është motivi i ekzekutimit
Foshnja i vdiq nga uria, nëna monstër largohet 1 javë nga shtëpia Një nënë adoleshente la fëmijën e saj vetëm në shtëpi dhe doli me miqtë e saj në parti u dënua me 6 vite burg. Viktor
Biznesi i saj në rrezik, Viktoria Beckham bombardon rrjetin me foto (FOTO LAJM) Një ish-Spice Girl, gruaja e një nga futbollistëve më të talentuar, më të pasur David Beckham dhe gjithmonë në top formë
Sot është një ditë speciale për Rudina Dembacaj Ajo është një nga aktoret më të dashura të humorit, e së fundmi e kemi parë duke kërcyer në skenën e Dance With Me. R
Viktoria Beckham ka një mesazh për burrin e saj Ai dihet botërisht se ka një lidhje të ngushtë me fëmijët e tij, dhe shpesh niset në udhëtime me ta, duke kërkuar kësht
Të humbasësh 4 kg për 4 ditë me dietën e Viktoria Beckham (FOTO LAJM) Një ish-Spice Girl, gruaja e një nga futbollistëve më të talentuar, më të pasur David Beckham dhe gjithmonë në top formë
Shpërthim i fuqishëm në Athinë, një i vdekur e 6 të plagosur (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një "Fast Food" në sheshin "Viktoria" në qendër të Athinës, duke lënë një të vdek
Roma – Viktoria Plzen. ja formacionet zyrtare Roma dhe Viktoria Plzen gjenden në Grupin A. Roma prin me tetë pikë dhe një fitore sot do ta kualifikonte në raundin tje
Kaçe sherr me trajnerin e Viktoria Plzen, kërkohet largimi i tij Mesfushori kuqezi Ergys Kace pas sherrit me De Biazin është konfliktuar edhe me trajnierin e Viktoria Plzen dhe prej dis
Ja çfarë tha Thaçi pas takimit me Nulandin Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, pas takimit me ndihmës sekretaren shtetërore të SHBA-së për çësh
Menduh Thaçi takim me Viktoria Nulland Diplomatja amerikane, Viktoria Nuland, ndodhet në Maqedoni ku si fillim është takuar me liderin e BDI-së Ali Ahmeti, par
Nuland në Tiranë, zbardhet axhenda e takimeve Reforma në Drejtësi dhe mungesa e konsensusit mes palëve politike do të sjellë sot në Tiranë për vizitë zyrtare ndihmëss
Ndihmës sekretarja e SHBA-së Nuland të hënën në Shkup Ndihmës sekretarja e shtetit për Evropë dhe Euroazi, Viktoria Nuland të hënën do të vizitojë Maqedoninë. Lajmi është bër