999 rezultate për

viktima

Shpërthen automjeti mes civilëve, 51 viktima në Siri Shpërthimi i një automjeti u ka marrë jetën të paktën 51 personave në fshatin e kontrolluar prej rebelëve pranë al-Bab n
Masakra e Çoles, familjarët e viktimave letër Nishanit: Po na i vrasin fëmijët për herë të dytë Familjarët e viktimave të masakrës së Çoles, ku mbetën të plagosur 3 persona, kanë derguar një letër kërkesë presidentit
Stuhia e fuqishme godet Kaliforninë, viktima e përmbytje të mëdha (FOTO & VIDEO) Një nga stuhitë më të forta përgjatë viteve të fundit ka goditur shtetin e Kalifornisë duke u marrë jetën dy personave d
Rama transmeton live protestën e opozitës dhe u kujton viktimat e 21 Janarit (VIDEO) Opozita me të gjitha subjektet e saj dhe mbështetësit janë mbledhur sot në Tiranë për të protestuar për zgjedhje të lira
Shpërthim i fuqishëm në pallatin e gjyqtarëve në Turqi, viktima dhe të plagosur Një shpërthimi i madh me anë të një autobombe ka ndodhur në një qytezë në Turqinë jugore ku si pasojë një fëmijë është
Përplasen trenat në Luksemburg, viktima dhe të plagosur (FOTO & VIDEO) Një tren pasagjeresh dhe një tren mallrash janë përplasur në Luksemburg të martën në mëngjes. Si pasojë e përplasjes,
Përmbyset autobusi, 28 viktima në Tajvan (FOTO LAJM) Një autobus është përmbysur këtë të hënë në Taivan, duke shkaktuar të paktën 28 të vdekur. Incidenti tragjik ka ndodh
Krimi i pasionit në Fier, pritet që telefonat e viktimave të nxjerrin në dritë motivin Ekspertiza mjeko – ligjore pritet të japë përfundimisht versionin zyrtar për vrasjen e dyfishtë, të ndodhur të premten n
Udhëtimi i fundit i viktimave, sherri që solli tragjedinë Megjithëse ende nuk ka zyrtarisht një shkak për krimin e dyfishtë në Fier, kur Drini Derveni, sipas policisë vrau Ermira
Krimi i pasionit në Fier, ky është shkaku që çoi dashurinë e çiftit në tragjedi (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë mbi ngjarjen tronditëse të ndodhur ditën e djeshme në Lushnje, ku mbetën të vdekur dy të rinj t
Krimi i pasionit në Fier, ja kush është 31-vjeçari që vrau të dashurën e më pas veten (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Lushnje, ku një krim pasioni ka marrë jetën
DETAJE/ Krimi i pasionit në Fier, viktima dhëndër i ish-deputetes së LSI-së Ditën e djeshme në Lushnje ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku dy viktima kanë mbetur të vrarë në një makinë. Informac
Krimi i pasionit në Fier, ja kush ishin viktimat dhe puna që bënin Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e dyfishtë sot në Fier ku mbetët të vrarë një burrë dhe një grua për çështj
DETAJE/ Lidhje jashtëmartesore mes viktimave në Fier, të martuar e me fëmijë (VIDEO) Paraditën e sotme një ngjarje e rëndë ndodhi në Fier ku trupat e dy të rinjve, përkatësisht të një gruaje dhe një burri,
Krimi i pasioni në Fier/ Kush janë dy viktimat, policia: Si i gjetëm trupat Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fiër ku një I ri ka vrërë të dashurën e tij dhe me pas ka vrarë dhe vetë
Përfshihet nga flakët një sallon bukurie në Kinë, 18 viktima Tetëmbëdhjetë persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar në një zjarr që ka shpërthyer në një sallon për mas
Shpërthimi në minierën e Bulqizës, dyshohet për 3 viktima Ditën e sotme, rreth orës 13.30, në Minierën e Kromit në Bulqizë ka ndodhur një shpërthim gazi metan. Mësohet se shp
Aksident tragjik në Ersekë, humb jetën shoferi Një person ndërroi jetë mesditën e sotme si pasojë e një aksidenti që ndodhi në rrethrrotullimin e Kolonës. Burime zy
Aksident i rëndë në Gjirokastër, viktima përplaset nga furgoni e më pas e shtyp makina Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Gjirokastër- Tepelenë kete mbrëmje tek Ura e Kardhiqit. Burimet e Policisë k
Raporti i BE, Shqipëria në vendin e 5-të në botë për viktimat e trafikut njerëzor Bashkimi Evropian, në Progres-Raportin e fundit për Shqipërinë të botuar në nëntor të vitit 2016, deklaron se viktimat e
 
Protestuesi i Zharrezes ka nje mesazh per te gjithe politikanet

Protestuesi i Zharrezes ka nje mesazh per te gjithe politikanet