999 rezultate për

vigo

Celta Vigo barazon rezultatin ndaj Barcelonës me një euro gol (VIDEO) Celta Vigo ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në "Camp Nou". Pas golit të Messit me penallti, Celt
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin
U largua nga Barcelona, rrëfehet mesfushori: E vështirë të ikësh nga ekipi më i madh në botë Rafinja u largua nga Barcelona në fundit e merkatos së verës, teksa kompletoi kalimin në formën e huazimit për një sezon
Shpenzoi 300 milion euro në merkato, Reali e nis me gardën e vjetër sezonin (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Celta Vigos dhe Real Madridit E shtuna është dita e Real Madridit
Barcelona piketon për sulmin bomberin e Celta Vigos Barcelona është në kërkim të një numri 9 dhe pasi hoqi dorë nga Luka Jovic, që është pranë kalimit te Real Madrid, katal
Celta Vigo "befason" Barcelonën kalon në avantazh (VIDEO) Pjesa e parë mes Celta Vigos dhe Barcelonës përfundoi në barazimin pa gola. Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Celtan e c
Bale i jep qetësinë Realit (VIDEO) Real Madrid po shkon drejt fitores së parë nën drejtimine Zinedine Zidane. Los Blancos kanë shënuar dhe golin e dyt
Zidane synon fitoren, formacionet zyrtare Real-Celta Vigo Reali i Madridit do të presë në Santiago Bernabeu Celta Vigon për javën e 28 të kampionatit spanjoll. Kjo do të jetë
Lionel Messi i pandalshëm, thyen një tjetër rekord Lionel Messi ka thyer edhe një tjetër rekord individual në paraqitjen e tij mbresëlënëse në fitoren e Barcelonës 2-0 nda
Barcelona nuk gabon, fiton lehtësisht ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultatin 2-0 Celta Vigon në “Camp Nou”, duke e regjistruar fitoren e katërt më radhë në La Li
Barcelona në epërsi ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Ousmane Dembele në minutën e
Real Madrid mposht lehtësisht Celta Vigon (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të lehtë sonte në transfertë ndaj Celta Vigos me rezultatin 2-4 në stadiumin "Balaidos".
Real Madrid dyfishon rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Celta Vigos në stadiumin "Balaidos". Është një autogol i shënuar nga Cabral
Formacionet zyrtare: Celta Vigo - Real Madrid Real Madrid do të luaj sonte në një transfertë jo të lehtë si ajo e Celta Vigos. Los Blancosit do të kërkojnë të afr
Katastrofë për Atletico Madridin, mposhtet nga Celta Viga (VIDEO) Atletico Madrid ka zhvilluar sot një ndeshje katastrofale përballë skuadrës së Celta Vigos në fushën e kësaj të fundit.
Real Madrid tallet keq me Celta Vigon, shkëlqen Bale (VIDEO) Real Madridi ka shpartalluar Celta Vigon me rezultatin e thellë 6-0 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për javën
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Celta Vigos (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi uel
Kundër Celta Vigos Barcelona startoi pas 16 vitesh pa një talent të vetin Për një klub që ka histori në prodhimin e lojtarëve dhe në vitet e fundit ka prodhuar talentët më të mëdhenj në botë, nd
Barcelona ngec ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona ka ngecur sonte në transfertë ndaj Celta Vigo me shifrat 2-2 në "Estadio de Balaidos", ndeshje e vlefshme për
Barcelona përsëri në avantazh ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barceloan ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Celta Vigos në "Estadio de Balaidos". Ai që ka shënuar është sulmuesi,