999 rezultate për

view

Gjiganti finlandez po përgatit një telefon të ri: A do të kthehet kjo kompani në majë? Pajisja kryesore e kompanisë finlandeze është përmendur me ‘ndrojtje’ për disa kohë, por pa ndonjë konfirmim zyrtar.
10 foto të çuditshme të marra nga "Google Street View" (FOTO LAJM) Në vitin 2007, Google lëshoi një projekt që i lejoi kujtdo që të shëtiste kudo që dëshironte. Kjo do të thotë se ne
I morën "karriget" Bashës e Monikës, kjo është pasuria e deputetëve të rinj opozitar Zëvëndesimi i deputetëve të opozitës nga rradhët e tyre në parlamentin shqiptar u bë me shumë bujë. Pavarësisht se u
E pabesueshme, shikoni sa larg ka kërcyer ky lepur Makina e Google Street View, që po merrte pamjet e një rruge në Biala Droga në Poloni, ka zënë edhe momentin e kërcimit
Muaj pas vdekjes së nënës, gruaja zbulon detajin në Google Street View jë grua thotë se nuk mund t’i besonte syve pasi pa të ëmën në Google Street View, 18 muaj pasi ishte ndarë nga jeta.
Djali bëhet viral pas shenjës që bëri përballë kamerës së Google Street View Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dh
Propozimi për në festën e maturës e bëri racist, fotoja bëhet virale Një student i shkollës së mesme në Florida tregoi një shenjë "raciste" duke i kërkuar një vajze të shkonte në festën e m
Shqipëria më në fund pjesë e “Google Street View” Ashtu siç ishte deklaruar edhe më herët, më në fund vendi ynë është bërë pjesë e “Google Street View”. Shërbimi “Goog
If Serbia does not recognize Kosovo, dialogue is useless Dialogue with Serbia should be completed by mutual recognition and if this is not achieved, then the process is meaningl
Prosecution reviews Secret Service's report over cannabis plantations A report of the Secret Service about the locations and the people who have cultivated cannabis is being reviewed by the
DP requests a total review of the Vetting draft The Special Commission for the Justice Reform started today with the presence of the opposition members and lasted about
Google, sjell pasurinë muzeale botërore në smartfonin tuaj Google prezanton aplikacionin më të ri Google Art & Culture. I ngjashëm me aplikacionet Google Street View dhe Google P
The Constitutional Court will not review Leskaj's MP term The Constitutional Court will not review the MP term of Valentila Leskaj. The DP accused Leskaj of benefiting public
Si të zbuloni kush e ka refuzuar kërkesën për miqësi në Facebook Kërkesat e miqësisë në rrjetin social mund të jenë argëtuese por dhe të frikshme në të njëjtën kohë. Nëse më parë nuk e
Venice recommendations to be reviewed this Monday The main political parties will gather on Monday afternoon to decide how to treat the final recommendations of the Venic
"Year in Review" largon kujtimet e këqija në Facebook "Year in Review" është përmbledhje e postimeve me më së shumti pëlqime, komente apo shpërndarje gjatë vitit dhe i rregul
Interview with Dr. Erkan TABAK, CEO of ALBtelecom and Eagle Mobile ALBtelecom and Eagle Mobile is going to launch very soon some fast applications which work with 4 G technology. Actually
Dacic: Thaci cannot visit Belgrade Minister of Foreign Affairs of Serbia, Ivica Dacic, declares that his counterpart from Kosovo, Hashim Thaci, cannot visi
Serbian prosecutor comments on war crimes and KLA Serbian prosecutor for war crimes Vladimir Vukcevic has spoken over his work of 12 years before his term as a Prosecutor
Apple pranon transmetimin e filmit “The Interview” Kompania Apple ka vendosur ta transmetojë filmin “The Interview”, në iTunes dhe ta ofrojë atë me të njëjtin çmim si Goog