999 rezultate për

videoja

Kryebashkiaku Alla në SPAK pas videos me kokainë, zbulohet kush e shoqëron (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla, videoja e së cilit po bën xhiron e rrjetit është paraqitu
Videoja e Lefter Allës, Artan Hoxha thirret nga SPAK-u Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka thirrur për të dëshmuar gazetarin investigativ Art
Videoja është montuar nga PD? Artan Hoxha tregon se si qëndron e vërteta Gazetari Artan Hoxha ka komentuar reagimin e kryebashkiakut të Bulqizës, në lidhje me videon e publikuar. Lefter Alla
I doli videoja duke thithur kokainë, reagon kryebashkiaku i Bulqizës e zbulon fajtorin Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha publikoi një video në ABC news, ku sipas tij dallohet kryebashkiaku i Bulqizës duke p
A duhet t’a shkarkojë Rama-Lefter Allën pas publikimit të videos duke konsumuar lëndë narkotike? Ditën e sotme në media është publikuar me shpejtësi të madhe, videoja ku kryebashkiaku i Bulqizës, një ndër bashkitë më
Lefter Alla bëhet "dru" me kokainë para Ramës, Nard Ndoka kërkon ujë: Videoja epike e Albeut (VIDEO) Pas publikimit të pamjeve nga gazetari investigativ Artan Hoxha për Abc News, ku shihej qartë se si një kryebashkiak pin
Bëhet virale videoja e "Albeu" për sherrin Rama-Haradinaj para syve të Vuçiç (VIDEO) Një video e Albeu.com në Instagram është bërë virale në rrjet. Bëhet fjalë për videon ku Rama dhe Haradinaj shfaqen
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene
10 vite në 10 minuta: Miley përmbledh momentet e veçanta me Liam Hemsworth (VIDEO) Miley Cyrus i kushtoi një video të shkurtër 10-minutëshe 10 viteve të jetës së saj. “Videoja e dekadës së Miley Cyrus: 1
Videoja e bujshme, Jonida Maliqi flet për herë të parë e pranon lidhjen intime me Florin Mëngjesin e sotëm, Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Jonida Maliqi ka folur për herë të parë p
Videoja që shpërfaq "armiqësinë" e madhe mes Thaçit dhe Kurtit (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi dhe Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti tash e 20 vjet gati janë ‘armiq’ ideologjik dhe politi
Del videoja intime: Flori dhe Jonida në një lidhje sekrete? (VIDEO) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Del videoja, si reagoi Ervin Salianji pasi gjyqtari e dënoi me 1 vit burg (VIDEO) Ditën e sotme Ervin Salianji u dënua me një vit burg nga gjyqtari Artan Gjermeni. Pasi dha shpjegimet e tij ndaj aku
Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës, publikohet videoja ku kërcen çifti Kresha po i jep fund beqarisë mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore të mbajtur në një restorant në Prishtinë. Kr
Humbi jetë papritur, publikohet videoja e reperit 21 vjeçar pak para vdekjes (VIDEO) Reperi amerikan Juice Wrld është ndarë nga jeta në moshën 21-vjeçare. Vdekja e tij u raortua si fillim nga mediat, po
Del videoja, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë (VIDEO) Sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka marrë pjesë në ceremoninë e marrjes së kryesisë së OSBE-së nga Shqipëria
Del videoja se si vidhen ndihmat për tërmetin në Shqipëri (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video ku pretendon se është regjistruar në një nga mangazinat ku bëhet shpërnd
Videoja intime me Sorecën: "Të kenë turp ata që i bien kot më qafë Romina Kukos" Aleanca e Grave ka reaguar duke i dalë në krah zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko pasi emri i saj është lakuar në di
Videoja intime, Romina Kuko: Aludohet pa pikë turpi për mua dhe Sorecën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
E lidhur me biznesmenin turk, del videoja e Genta Ismailit (VIDEO) Një video e Genta Ismajlit dhe një djali misterioz duke u puthur në buzë dhe një tjetër duke vallëzuar në një club në Zv