video

E PABESUESHME/ Prokuroria ia fshehu policisë aksionin për kapjen e 10 ton drogë (VIDEO) Aksioni për kapjen e 10 tonëve drogë në Babicë të Madhe në Vlorë është kryer në fshehtësi të plotë nga Prokuroria e Krim
Bracelona mposhtë grekët në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka arritur të fitojë kundër Olympiakosit me shifrat 3-1 në "Camp Nou". Në minutën e 18' mbrojtësi i Olympia
Kapen 10 ton drogë në Vlorë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një video në të cilën shihet një sasi e konsid
Mandzukic i jep golin e avantazhit Juventusit (VIDEO) Juventus kalon në avantazh kundër Sportingut në "Allianz Stadium". Golin e avantazhit e ka shënuar kroati Mandzukic
Messi dhe Digne shënojnë brenda tre minuta lojë (VIDEO) Barcelona për tre minuta lojë ka shënuar dy gola kundër Olympiakosit në "Camp Nou". Në minutën e 61' ishte Messi ai
Bavarezët trefishojnë rezultatin (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Celticut. Është mbrojtësi gjerman, Mats Hummels që shënon tani për
Juventus gjen golin e barazimit (VIDEO) Juventus ka arritur të barazojë rezultatin në "Allianz Stadium" kundër Sportingut me golin e shënuar nga Pjanic në minut
Grekët shënojnë në portën e tyre (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Olympiakosit në "Camp Nou". Lojtari i Olympikosit, Nikolaou ka shënuar sikur të
Sporting në epërsi ndaj Juves (VIDEO) Sporting Lisbona ka kaluar në avantazh ndaj Juves në minutën e 12 pas një autogoli të shënuar nga Alex-Sandro
Predha e Luizit kalon Chelsean në avantazh (VIDEO) David Luiz ka kaluar Chelsean e tij në avantazh kundër Romës që po luhet në "Stamford Bridge". Pas një aksioni kundë
Mbappe kalon PSG në avantazh (VIDEO) Kylian Mbappe ka kaluar Paris-Saint Germain në avantazh kundër Anderlecht që në fillimin e ndeshjes. Sulmuesi france
Tensionet me Veriun, amerikanët prezantojnë aeroplanin më vdekjeprurës në botë (VIDEO) Ushtria amerikane ka marrë pjesë në Seoul ADEX, një ekspozitë vjetore e mbrojtjes në Korenë e Jugut. Sipas asaj që sh
Bayern dyfishon shifrat ndaj Celtic (VIDEO) Muller dhe Kimmich i kanë dhënë Bayernit epërsinë me dy gola ndaj Celtic
Do të habiteni me lëvizjen e Naby Keitas që ka bërë mbrëmë kundër Portos (VIDEO) Leipzig mundi mbrëmë gjigandët portugez Porton me shifrat 3-2. Atë që ka bërë mesfushori i skuadrës gjermane ka mahn
Grabitje si nëpër filma në lokalin e një shqiptareje në Londër (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur një burrë zbret nga motoçikleta dhe futet në një kafene, dhe pa u menduar dy herë i vjedh
Ronaldo "imiton" Ronaldinhon, por shikoni se çfarë ndodh (VIDEO) Real Madridi dështoi të merrte një fitore të rëndësishme mbrëmë kundër Tottenham Hotspur me një rezultat final 1-1.
Taksisti cigan drogon dhe plaçkit 100 pasagjerë në Moskë (VIDEO) Një shofer cigan taksie është arrestuar nën dyshimin se e ka vrarë një prezantues të njohur radioje dhe i ka droguar dhe
Brazilianet telefonojnë shqiptarët, përgjigjet e tyre ju shkrijnë së qeshuri (VIDEO) Dy braziliane kanë vendosur ta testojnë aplikacionin "Hello" "Hello" është një aplikacion i zhvilluar dhe përdorur krye
Firmino për një moment nuk u lejua të futet në stadiumin e Mariborit (VIDEO) Liverpool ka mundur të mos ta ketë në fushë mbrëmë Roberto Firminon. Anglezët kanë shënuar fitore të thellë kundër sl
Pamje të rralla nga viti 1999: Kthimi i UÇK-së në shtëpi (VIDEO) Skena mjaft emocionuese mund të shihen në një video kur ushtarët e UÇK-së po dilnin nga malet dhe po ktheheshin nëpër sh