999 rezultate për

video

Godet sërish Dash Shehi: Rama të arrestojë kriminelët demokratë! (VIDEO) Dashamir Shehi është një ndër politikanët më me eksperiencë në Shqipëri. Fjalimet e tij janë bërë shpesh objekt i me
Ronaldo përmbys rezultatin, shkatërron portën me dy gola (VIDEO) Portugalia ka arritur që të rikthej rezultatin në miqësore me Egjipitin Pjesa e parë e këtij takimi përfundojë pa fitue
Fillon loja e fortë në sfidën Holandë-Angli, shënohet një gol (VIDEO) Është shënuar edhe goli i parë në miqësoren Holandë – Angli. Është asi i Manchester United, Jesse Lingard i cili ka s
Prishet "qetësia", bëhet goli i parë në sfidën Itali-Argjentinë (VIDEO) Sfida Itali argjentinë si duket ka nisur me qetësi dhe pa asnjë gol. Ama në pjesën e dytë ka ardhur edhe goli në sfid
Salah fundos Portugalinë e Ronaldos me një super gol (VIDEO) Mohamed Salah e ka përcjell formën e tij të lartë edhe në Kombëtare Ai ka shënuar një gol të bukur në minutën e 55 të k
Xhemajli bën golin spektakolar, i jep fitoren Zvicrës (VIDEO) Zvicra e shqiptarëve ka shënuar fitore minimale kundër Greqisë në një miqësore që është zhvilluar në Athinë. Zvicra e
Manaj i shkëlqyer, kuqezinjtë sërish në avantazh (VIDEO) Përballja në Selman Stërmasi me Sllovakinë U21, në një ndeshje kualifikuese për Euro U21 duket se po i buzëqesh Shqipër
Sllovakia barazon sërish, dobësohet mbrojtja (VIDEO) Prej orës 17.20 Shqipëria U21 po përballet Selman Stërmasi Sllovakinë U21, në një ndeshje kualifikuese për Euro U21.
Manaj i jep golin fantastik Shqipërisë U21 (VIDEO) Prej orës 17.20 Shqipëria U21 po përballet Selman Stërmasi Sllovakinë U21, në një ndeshje kualifikuese për Euro U21.
Njihuni me tankun e detit (VIDEO) Mjetet amfibe janë të rëndësishme në ushtrinë e një shteti, e SHBA ka investuar jo pak në këtë sektor. Tank-anija në
CNN nepërmjet një videoje, përmbledh seancën e gazit në Kuvendin e Kosovës (VIDEO) Në seancën e së mërkures në Kuvendin e Kosovës ku u ratifikua marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi, pas disa muaj
Usain Boltit i mjafton seanca e parë stërvitore për të gjetur dygolëshin (VIDEO) Usain Bolt ka nisur sot një provë zyrtare me Borusian e Dortmundit dhe që në ditën e parë si futbollist, ka arritur të s
Si nëpër filma, mijëra rosa bllokojnë rrugën (VIDEO) Disa kalimtarë u tronditën pasi mijëra rosa papritmas dolën dhe bllokuan rrugën. Momenti i çuditshëm u kap në kamera
Si të vendosni penelin në mënyrë perfekte në 3 minuta (VIDEO) Të gjitha ne femrat kemi shumë dëshire të bëjmë një makeup perfekt dhe pothuaj kemi cdo mjet për ta bërë makeupin sa më
Traktori më i shpejtë në botë (VIDEO) Ky traktor mban rekordin Guinness si traktori më i shpejtë në botë. Kampioni i katërfishtë i garave Rally, Juha Kankk
Habit aktoria e njohur shqiptare: "Më kanë ngacmuar seksualisht" (VIDEO) Ema Andrea ka qenë kohët e fundit në qendër të mediave rozë. Ajo është përfolur për nisjen e një lidhje dashurie me pikt
Testoi besnikërinë e burrit duke i futur modelen, vajzës i ikën truri nga ajo që sheh (VIDEO) Leonardo dhe Johanna ishin gati për t’u martuar; megjithatë, ajo vendos të testojë besnikërinë e partnerit të saj me mod
INSIDE / Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim (VIDEO) Një tjetër temë mjaft të ndieshme e që preokupon një numër jashtëzakonisht të madh të nxënësve të shkollave të mesme por
PAMJE TË RËNDA/ Zi në familjen e grabitësit të vrarë në Fier (VIDEO) Vetem pak pasi ka mesuar se grabitesi i vrare nga policia ne Fier ishte njeriu i tyre, familja ne Labinot te Elbasanit k
Harrojeni Bruce Lee! Ky burrë mahnit me "shkopinjtë e karatesë" (VIDEO) Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet një burrë duke imituar aktorin Bruce Lee me"shkopinjtë e karatesë".