999 rezultate për

victoria

Prindërit festojnë 50-vjetorin e martesës, Victoria Beckham i uron fotot e rrallë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka zgjedhur t’i urojë prindërit e saj në 50-vjetorin e martesës me disa foto nga dita e tyre më e veçan
Djali iu fejua, njihuni me nusen e ardhshme të David dhe Victoria Beckham Brooklyn Beckham, djali i David dhe Victoria Beckham është rritur mjaftueshëm sa për të na prezantuar të fejuarën! Ditët
Një ëngjëll shqiptar në Victoria's Secrets, Tika tregon këmbët "kilometrike" (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets k
Pas buzëqeshjes së rrallë, Victoria Beckham këtë herë surpriozoi me veshjen (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për veshjet e Victoria Beckham, ikona e modës është gjithnjë e kuruar në detaje. Veshjet e saj, qofs
Surprizoi rrjetin, më në fund Victoria Beckham shfaqet duke qeshur në foto (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një prej VIP-ave që rrallë qeshin në foto. E shumta prej saj, paparacët kanë ndonjë buzëqeshje t
Victoria paska një arsye për të "festuar" rënien e flokëve të David Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckham është shumë ‘e kënaqur’ me rënien e flokëve të bashkëshortit David pasi ylli i futbollit u vu re së fun
Apartamenti 24 milionë dollarë i Beckham bëri namin, por Victoria e paska marrë me kredi (FOTO LAJM) Victoria Beckham u përball me kritika të forta javët e shkuara, për shkak se ajo vendosi që të përfitonte nga shteti për
Një ditëlindje në karantinë si e Victoria Beckham, gjen mënyrën ideale për të festuar (FOTO LAJM) Edhe Victoria Beckham, si shumë të tjerë, ka festuar ditëlindjen e saj në kushtet e karantinës. Ajo ka mbushur 46-vj
"Është i frikshëm", modelja e Victoria's Secret infektohet me Covid-19 (FOTO LAJM) Modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Alexina Graham, e ka konfirmuar vetë lajmin se është prekur nga Covid-19. Ale
Alkooli bën të veten, David dhe Victoria marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e të birit (FOTO LAJM) David dhe Victoria Beckham provuan para gjithë botës se marrëdhënia e tyre nuk është në krizë. Ata dëshmuan se ndjenj
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Ëngjëj të zbritur në tokë, zbulohen sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Epike! Moderatorja rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Puntata e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” ka sjellë plot argëtim dhe të qeshura në ekran.
Victoria Beckham i jep përgjigje pyetjes së famshme Xhinsi është vërtet një nga materialet më të preferuara në botë, dhe shpesh kombinimet me të godasin në shenjë. Por n
Misteri, pse nuk qesh kurrë Victoria Beckham (FOTO LAJM) Në të gjitha daljet e saj, Victoria Beckham të krijon përshtypjen e asaj femrës serioze dhe misterioze, që nuk qesh kurr
Nga Rita Ora te Victoria Beckham, VIP-at me të cilët shoqërohej gruaja e shqiptarit të ekzekutuar në Londër Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Victoria Beckham dhe Rita Ora, VIP-at që shoqërohej gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër (FOTO LAJM) Natën e Krishtlindjes u vra tragjikisht në Londër shqiptari Flamur ‘Alex’ Beqiri në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mi
Ndodh për herë të parë në histori, thahet ujëvara Victoria Ujëvarat e Victoria këtë vit janë tharë në pjesën më të madhe të tyre për shkak të thatësirës më të dobët që i ka goditu
Dalin pamjet përrallore nga dasma e ëngjëllit të Victoria's Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur e Victoria's Secret Devon Windsor është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Çi