999 rezultate për

vicente

Barcelona - Getafe, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka barazuar pa gola 0-0 ndaj Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të La Ligas. Skuadra e Ernest
Tevez drejt transferimit në Madrid Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez me shumë mundësi do të largohet nga Juventusi gjatë merkatos së verës. Ylli ar
Fiton Atletiko, rrezikon Realin (VIDEO) Atletiko Madrid ka arritur të mposhtë më rezultatin 2:0 skuadrën e Real Societadit. Madrilienët triumfuan në sfidën e
Pep Guardiola mbërrin në Barcelonë Pep Guardiola ka mbërritur tashmë në Barcelonë për të ndjekur nga afër ndeshjen e Champions League mes katalanasve dhe M
45 mijë tifozë në "Vicente Calderon" për të pritur Torresin (FOTO LAJM) Fernando Torres prezantohet te Atletico Madrid, klubi ku u rrit dhe shkëlqeu si futbollist. Për ti dhënë mirëseardhjen e
Atletico mundet pas 27 takimesh (VIDEO) Atletico e Madridit ka pësuar humbje nga Villareal në Vicente Calderon pas 27 ndeshjeve që nuk humbiste në terren të vet
Atletico-Juve, 5500 bardhezinj në "Vicente Calderon" Do të jenë 5 mijë e 500 tifozë të Juventusit të pranishëm sot në mbrëmje në "Vicente Calderon" për sfidën kundër Atletic
Del Bosque: Nëse jam unë turpi i Spanjës, largohem Eliminimi i kampionëve spanjollë vazhdon të prodhojë zhurmë, me çdo shifër që po të analizohet e bën edhe më të rëndë kë
Ancelotti: Atletico-Barça? Të dyja nuk humbasin dot Pas fitores 2-0 ndaj Osasunas në Kupën e Mbretit, Carlo Ancelotti nis të mendojë për kampionatin. Tekniku italian deklar
Atletico nuk i ndahet Barçës (VIDEO) Atletico Madrid nuk di të lëshojë terren. Skuadra e Simeones theu dhe Valencian në Primera Division, falë yllit të saj D
Barça, Valencia do 30 milionë për Guaita Duket shumë e komplikuar tratativa e Barcelonës dhe Valencias përsa i përket portierit Vicente Guaita, mbrojtësi ekstrem
Vota e Pandev, Federata e Maqedonisë pranon gabimin Goran Pandev kishte shprehur preferencën e tij për Jose Mourinhon për "Topin e Artë" të trajnerëve, por për një gabim te
Pele: Spanja, më e mira për momentin Përfaqësuesja Spanjolle e cila kondsiderohet si kombëtarja më e mirë e të gjitha kohërave, pasi ka fituar rresht tre tro
Federata Spanjolle e Futbollit konfirmon Vicente Del Bosque Vicente Del Bosque do të jetë trajner i përfaqësueses spanjolle deri në vitin 2014. Lajmi konfirmohet nga Federata Spanj