999 rezultate për

viber

Rrjetet sociale në kaos, bien me radhë Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber Shumë përdorues të rrjeteve sociale kryesore Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber kanë përjetuar probleme me përdorim
Arrestohet administratori i grupit "Radari" Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Prishtinë janë ndaluar dy persona të dyshuar, të cilët kanë krijuar një grup në
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
Dëshironi të mësoni se si vendoset kodi +383 në Viber? Kjo është procedura (FOTO LAJM) Viber tashmë ka njoftuar se pranon kodin +383, edhe pse ende nuk përfunduar si proces përdorimi i këtij kodi në Kosovë.
Viber vjen me një lajm të gëzuar për Kosovën Viber ka njohur kodin e ri të Kosovës, “+383”. Përkundër se zyrtarisht nuk ka arritur të implementohet kodi i ri tele
Kurteshi debaton me një gazetar për viber-in Në momentin kur deputeti Sami Kurteshi ka arritur në selinë e Vetëvendosjes, ai është ndalur dhe ka shkëmbyer fjalë me g
WhatsApp, Facebook apo Viber? Ja kë përdorim më shumë ne shqiptarët WhatsApp është aplikacioni numër një i përdorur në 107 vende të botës, sipas një raporti të ri të fushës së teknologjisë
Rekord përgjimesh në Shqipëri, ja sa personave iu kontrollua celulari; Facebooku; Viberi... 3 943 persona janë përgjuar në territorin shqiptar gjatë komunikimeve të tyre telefonike, kompjuterike dhe në ato të pla
Miratohet fondi, SHISH do të përgjojë WhatsApp, Viber, Instagram, SnapChat… Komisioini i Sigurisë në Kuvend ka miratuar kërkesën e Shërbimit Informativ Shtetëror (SHISH) për të shtuar një fond pre
SHISH kërkon të blejë pajisje përgjimi për Viber dhe WhatsApp Blerja e pajisjeve përgjuese moderne nga ana SHISH, të cilat mund të interceptojnë bisedat edhe në programet Viber apo W
SHISH , 352 mln lekë për të përgjuar WhatsApp, Instagram, Viber.. Shërbimi Informativ Shtetëror kërkon para për blerjen e një pajisje tjetër përgjimi, që të mundësojë përgjimin e aplikac
Mali i Zi ndalon Viberin, WhatsAppin për shkak të zgjedhjeve Agjencia për komunikim elektronik në Mal të Zi ka urdhëruar të gjithë operatorët telefonikë që të bllokojne mundësinë e
Viber bëhet i papërgjueshëm Viber së fundmi ka prezantuar enkriptimin fundor për të gjitha mesazhet dhe thirrjet në platformën e saj, duke përfshirë
Risia më e re nga Viber Viber ka sjellë risinë më të fundit për të gjithë përdoruesit e tij, të cilët tashmë kanë mundësi që të fshijnë mesazhet
Risia më e re e sjellë nga Viber Viber ka sjellë risinë më të fundit e cila ju mundëson që të fshini mesazhet që mund të keni dërguar Nuk ka rëndësi nëse
Viber sjell përditësimet më të fundit për përdoruesit Në përditësimet e tij më të fundit Viber ka sjellë funksione të reja që e bëjnë më të lehtë shpërndarjen e përmbajtjes,
Ja cilët janë risëtë e reja nga Viber Viber në përdtësimin e tij më të fundit ka sjellë funksione të reja që e bëjnë më të lehtë shpërndarjen e përmbajtjes, r
Viber vjen në kompjuter Viber,aplikacioni i populluar për mesazhe e video, duket se tashmë do të jetë në dispozicion dhe për kompjuterat, që ope
Viber sjell risinë më të fundit Aplikacioni i famshëm Viber prej kohësh ka prezantuar aplikacionin e lojrave të saj dhe duket se në fund po bën realite
Zaev heq dorë nga telefonatat pas "Puçit", përdor Viber e WhatsApp Pas aferës "Puç" dhe publikimit të video-përgjimeve, lideri i LSDM-së Zoran Zaev i shfrytëzon aplikacionet për dërgimin