999 rezultate për

veton

Zaev: Bullgaria me veton shkel Marrëveshjen e Fqinjësisë së Mirë, qëndrimet e tyre janë ofenduese për ne Kryeministri i vendit Zoran Zaev përmes një deklarate ka shprehur zhgënjimin e tij lidhur me veton bullgare. Sipas Z
Veton Surroi, nazizmi, Rilindja dhe shumë shkrimtarë që Safeti nuk ka si t’i lexojë Nga Enkel Demi Ai e mban maskën të varur si gushare dhe me gjasë që nuk ka lexuar një rresht të vetëm nga Veton
Zbuloni pse Safet Gjici i hoqi titullin Veton Surroit: Çfarë nderi i qarkut është ky? (VIDEO) "Duhet ta heqim sot, t’ja heqim sot, të shkojë të na çojë në gjykatë po të dojë..." Ditën e sotme këshilli i Qarkut t
Këshilli bashkiak i Kukësit i heq titullin "Qytetar Nderi" publicistit Veton Surroi, reagon ashpër Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në një shënim në mediat sociale, pas vendimit të Këshillit Bashkiak të qytetit të Kukës
Infermierja humbi jetën nga COVID-19, dhëndri deputet i dedikon fjalët prekëse Ditën e sotme një infermiere në Pejë humbi jetën nga COVID-19. 63-vjeçarja Shkurte Gecaj nga Peja, mësohet se është v
Vrau vajzën dhe dhëndrin në përvjetorin e martesës, si u lut për falje babai në gjykatë Osman Shaptafaj, shqiptari i akuzuar për vrasjen e vajzës dhe dhëndrit të tij ndërsa po hynin në shtëpinë e tyre, është
I mori jetën vajzës dhe dhëndrit, gjykata në Australi fal shqiptarin (FOTO LAJM) Gjykata në Australi ka shpallur të pafajshëm shqiptarin që jetonte në Melburn, i cili vrau vajzën dhe dhëndrin për shkak
Rrëzimi i qeverisë së Albin Kurtit, Veton Surroi: Çfarë e pret vendin në ditët në vijim Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua moc
"Nuk deshe të isha vetëm", vëllai i Vetonit bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Vrasja e çiftit shqiptar në ditën e përvjetorit të martesës ka tronditur jo vetëm Shqipërinë dhe Australinë, por gjithë
Çifti shqiptar u vra në përvjetorin e martesës, dhëndri ishte djali i shqiptarit të njohur Lindita Musai dhe burri i saj Veton Musai humbën jetën paraditen e 31 dhjetorit pasi u vranë nga babai i vajzës, Osman S
Mediat italiane: Franca vë veton kundër çeljes së negociatave Franca ka vendosur veton duke bllokuar negociatat për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Kështu shkruajnë mediat it
Media gjermane: Merkel do të bindë Francën për veton kundër Shqipërisë Agjencia e lajmeve gjermane “DPA” në një shkrim publikuar online shkruan se Kancelarja gjermane Angela Merkel do të përp
Veton Surroi i vërsulet Brovinës, mendon se e ka bërë për përfitim politik Veton Surroi ka reaguar pas publikimit të fotografisë tronditëse së gruas kosovare e cila dhunohej nga tre serbë. Kjo f
Mazrekaj nxjerr foton e gruas së Veton Surroit në Facebook Këto ditë është shënuar 21 vjetori i themelimit të gazetës “ Koha Ditore”, numri i parë së cilës është publikuar në viti
Veton Surroi: Korrigjimi i kufijve është rrezik për shqiptarët (VIDEO) Publicisti Veton Surroi, në një intervistë për Zërin e Amerikës, deklaroi se hapja e konceptit për korrigjim të kufijve
Veton Surroi flet për UÇK-në Publicisti Veton Surroi ka theksuar se miti për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), është zhvilluar në kohën kur funks
Veton Surroi me letër deputetëve të Kuvendit të Republikës së Kosovës nga Veton Surroi - Të nderuar zonja dhe zotërinj deputetë, Po ju shkruaj me shqetësimin e krijuar me rastin e arr
Zv.ministri i shkarkuar sulmon të afërmin, nuk të flas më kurrë me gojë Zëvendësministri i Arsimit, Mustafë Myrtaj, i shkarkuar dje nga kryeministri, ka thënë se nuk ka marrë asnjë arsyetim pë
Idrizi: Shqipëria po lëshon sovranitet për të hequr veton e Greqisë Para pak ditësh ministri grek Kotzias ishte në një vizitë në Korçë, ku pati takim me ministrin Bushati, por diskutimet m
Anëtari i KQZ-së: Për këtë arsye Veton Surroi e urren Drenicën lir Gashi, anëtar i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nga Partia Demokratike e Kosovës, ka kërkuar të dijë nga publicisti