999 rezultate për

veshjet

Presidenti slloven: Zgjidhni të gjitha mosmarrëveshjet Presidenti slloven, Borut Pahor, u ka bërë thirrje ligjvënësve kosovarë që t’i zgjidhin të gjitha marrëveshjet përfshirë
Ndërroi veshjet 17 puntata, por këtë detaj Luana se hoqi nga trupi (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndosht
Getoar Selimi nuk kursehet, kjo është shuma marramëndëse e orës së tij (FOTO LAJM) Getoar Selimi është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë ndër vite. Ndryshe i quajtur si “fenomen” i hip hopit shq
Gruaja e parë e shtetit, veshjet më të diskutuara të Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
Dy veshjet e Elvanës në koncert dhe mesazhi kundër ngacmimeve seksuale Pas projekteve, klipeve dhe bashkëpunimeve të ndryshme në muzikën ndërkombëtare, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në Sh
(Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM) Ajo, që nga fillimet e para të karrierës ka arritur të tërheqëvëmendje të publikut shqiptar por edhe të të gjithë botës.
Si e ëma, vajza e Gjyste Vulaj çmend djemtë me veshjet provokuese (FOTO LAJM) Gjuste Vulaj është një ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Që në fillim të karrierës së saj, ajo u etiketu
Veshjet spektakolare të Marinës që tundën skenën në të gjitha puntatat e C’est La Vie (FOTO LAJM) Në natën e parë, moderatorja zgjodhi të vishte një fustan të errët, të cilët pritëm ta ekuilibronte me më shumë ngjyra n
Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Veshjet e Melania Trump që u përfolën shumë këtë vit (FOTO LAJM) Veshjet e Melania Trump kanë qenë ndër temat më të diskutuara gjatë këtij viti në fushën e fashion-it, madje etiketa që
Kur njerëzit kombinohen me ambjentin përreth! (FOTO LAJM) Vajzat janë gjithmonë të shqetësuara për veshjet e tyre, ato nuk duan të ngjajnë me asnjë tjetër dhe të kenë veshjet më
E kritikojnë gjithmonë për veshjet në emision, moderatori shqiptar i irrituar Pamja dihet që ka rëndësinë e saj. Ndërkaq kur shfaqesh në televizion, analizohesh me hollësi nga publiku, për gjithçka,
Të shkurtra dhe të bukura për fundvit (FOTO LAJM) Të shkurtra dhe të bukura, mund të jetë parulla e frymëzimit për një pamje mahnitëse për festën e fundvitit. Një mbrëmje
Paralajmërimi i Haradinajt bën punë, së shpejti shpronësimi Autoritetet në Kosovë kanë bërë të ditur se brenda javës së ardhshme pritet të finalizojnë marrëveshjet për shpronësim m
Fjolla Morina vuan nga nga një sëmundje e veçantë (FOTO LAJM) Këngëtarja seksi, Fjolla Morina ka dalluar gjithmonë për stilin e saj të veçantë të veshjesh. Ajo është një ndër këngëta
Veshjet spektakolare të VIP-ave në mbrëmjen e dytë të Këngës Magjike (FOTO LAJM) Mund të keni pasur përshtypjen se mbrëmja e dytë e “Këngës Magjike” do të ishte diçka e përtypshme. U gabuat. Spekta
Qeveria miraton dy nisma të propozuara nga Ministrja Hoxha Marrëveshja bilaterale në mes të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Qeverisë së Dukatës së Madhe të Luksemburgut si d
Ushtarë të pathyeshëm, SHBA teston veshjet robotike (FOTO-VIDEO) Ushtria Amerikane është duke testuar disa veshje të cilat u japin ushtarëve aftësi “mbinjerëzore”. Këto veshje përdor
Hoxha: Marrëveshjet e nënshkruara me Shqipërinë, arritje e madhe Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka komentuar mbledhjen e qeverive Kosovë-Shqipëri, si dhe nënshkrimin e