999 rezultate për

veshi

KQZ i "tërheq" veshin partive: Ndaloni fushatën zgjedhore! Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje partive politike që të ndalin fushatën zgjedhore pasi është në kundërsh
Rakitic i "tërheq veshin" skuadrës së tij: Nuk duhet krijojmë komoditet, Barcelona mund të bëjë përmbysje Ivan Rakitic shënoi golin e dytë në fitoren 2-0 të Sevillas ndaj Barcelonës në kuadër të Copa del Rey. Barcelona nuk
Mos e injoroni ngjyrën e dyllit të veshit, çfarë tregon për shëndetin (FOTO LAJM) Është një procedurë normale higjienike për të pastruar veshët një herë në disa ditë. Sidoqoftë, jo të gjithë e dimë që d
Rama i tërheq "veshin" Tërmet Peçit: S'bën publicitet! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qenë sot në Tepelenë ku ka inspektuar edhe punimet se Salar. Teksa inspektonin
Me lot në sy, e moshuara rrëfen momentin kur nipi e p*rdhunoi dhe dhunoi E moshuara 89-vjeçare ka rrëfyer për emisionin “Shqipëria Live” momentin kur nipi i saj, Sajmiri, e ka dhunuar dhe e ka
Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga Katie Holmes (FOTO LAJM) Shiu i janarit duket se e ka marrë shtruar dhe nuk ka ndërmend të pushojë, pavarësisht lutjeve tona për diell. Problemi
3 trendet e vitit 2021 që princeshë Diana i veshi e para (FOTO LAJM) Princeshë Diana, rebelja e mbretërisë që theu sa e sa rregulla, një ikonë mode, ishte gjithmonë një hap përpara botës. S
Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga Katie Holmes (FOTO LAJM) Shiu i janarit duket se e ka marrë shtruar dhe nuk ka ndërmend të pushojë, pavarësisht lutjeve tona për diell. Problemi
Si të pastroni veshët nga dylli me këto hapa të thjeshtë dhe natyralë Dylli që akumulohet në vesh shërben si një lubrifikant natyral por edhe për të mbrojtur veshin nga mikro organizmat që s
6 lloje palltosh që do i veshim të gjithë në 2021-shin (FOTO LAJM) Nga gjithë veshjet tona, palltot janë një prej të cilave duhet të investojmë më shumë, pasi mbulojnë gjithë veshjen, na
Ç'lidhje ka mes rrobave që veshim dhe rënies nga pesha Arsyeja pse e kemi të vështirë të mbajmë një dietë, duket e ka zanafillën tek të qenit njeri. Si i tillë, pra gjenetikis
E pa gjithë bota, stilistja shqiptare veshi Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Finalja e emisionit “Tu si que vales” mblodhi një numër të madh shikuesish para ekranit dhe më e komentuara e mbrëmjes i
Veshi fustanin e markës së saj, Donatella Versace surprizon këngëtaren shqiptare (VIDEO) Dua Lipa triumfoi në “American Music Awards”, e cila arritit të rrëmbejë çmimin për këngën më të mirë Pop/Rock “Don’t St
6 arsye pse njerëzit e suksesshëm veshin çdo ditë të njëjtat gjëra Moda e shpejtë e njohur gjerësisht si "fast fashion" përtej prakticitetit, lë hapësirë për shumë kritika. Fiksimi i njer
Oriola e veshi e para, Cardi B mbajti fustanin e stilistes shqiptare në ditëlindje (FOTO LAJM) Cardi B ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të këtë fundjavë. Reperja ka zgjedhur të veshë një fustan nga koleksioni i st
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër (FOTO LAJM) Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju d
5 kura natyrale në kushte shtëpie për të qetësuar dhimbjen e veshit Infeksionet, marrja e vazhdueshme e antibiotikëve, përdorimi i tepruar i kufjeve, dëgjimi i muzikës me volum të lartë, f
Ambasadorja Yuri Kim i tërheq "veshin" Ramës dhe Bashës: Jeni pala përgjegjëse Ambasadorja Yuri Kim ka paralajmëruar Bashën dhe Ramën në lidhje me përplasjet e tyre për hapjen e listave. Ajo i kuj
I riu u shoqërua në komisariat: Polici më goditi me shpullë, më çau daullen e veshit Nuk mund të thuhet ende nëse A.B shkoi në polici për të denoncuar një veprim të kundërligjshëm apo për t’i vënë policët