Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

veseli

Veseli: Turqia skuadër normale, mund të shkojmë sërish në Europian Frederic Veseli beson se Shqipëria mund të përsërisë suksesit e vitit 2016-të. Në konferencën për të shtyp të kësaj të m
Kryeparlamentari Kosovës viziton kombëtaren, premton premium në rast kualifikimi në “Euro2020” Në stadiumin "Fadil Vokrri", sot janë mbledhur futbollistët e Kosovës për ta zhvilluar stërvitjen e parë para dy ndeshje
Veseli: Këtu kështu është, kush ka pushtetin punëson njerëzit e tij Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pranuar shkallën e thellë të nepotizmit në shërbimin publik të Kosovës.
Mustafa nga Facebook tenton të bindë Veselin për rrëzimin e Haradinajt Isa Mustafa i ka bërë thirrje Kadri Veselit të rrëzojë Qeverinë aktuale ose të vetëshkarkohet pasi po dështon të marrë v
Veseli: Trepça do të jetë përgjithmonë e Kosovës Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur në takim menaxherin e Gjigantit metalurgjik Trepça, pas regjist
Veseli: Kush nuk na respekton, nuk e respektojmë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se Kosova ka rastin më unik në historinë botërore, ku një indivi
Veseli pas takimit me Haradinajn: Askush nuk na ndan prej SHBA-së Kreu i Kuvendit sot është takuar ndaras me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett, me shefen e Zyrës së BE-së Natalya Apos
Veseli paralajmëron ashpër: Qeveria rrëzohet dhe Bondsteel nuk largohet Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë sot në Mitrovicë se çdo Qeveri që rrezikon raportet me SHBA-në dhe ba
Veseli: Do ta mbrojmë Mitrovicën Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli tha se qyteti prej nga vjen, Mitrovica, nuk do të shitet, por do të mbrohet ngase ky ë
Veseli: BE është e padrejtë me qytetarët e Kosovës Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar përfaqësuesit e Komisionit për Punë të Jashtme të Parlamentit Ev
Haradinaj i habitur me Thaçin, Veselin, Limajn dhe Mustafën: E pranuan kushtin e Serbisë Kryeministri Ramush Haradinaj në një paraqitje para mediave ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se e ka orkestruar presi
Mali i Zi i përgjigjet Veselit: Nuk dalim kundër Serbisë Kryetari i Qeverisë së Malit të Zi, Dushko Markoviq në adresimin për gazetarët pas takimin me komisarin evropian Johanes
Veseli: Kosova dorëzohet vetëm përballë SHBA-së Kryeparlamentari Kadri Veseli ka thënë se Kosova mund të dorëzohet vetëm përball SHBA-së për heqjen e taksës, por kurrse
A po thellohet ndarja e partnerëve të koalicionit? Vendimi i Qeverisë së Kosovës për vendosjen e taksës 100 për qind ndaj produkteve që vijnë nga Serbia e nga Bosnjë e Her
Kadri Veseli nderohet në Stamboll Kryetari I Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është nderuar me çmimin “Udhëheqësi më i mirë i Europës Juglindorepër mbësh
Presidentja e Kroacisë konfirmon mbështetjen për Kosovën Kryetari i Kuvendit të Kosovës , Kadri Veseli ka zhvilluar një takim me presidenten e Republikës së Kroacisë, Kolinda Gr
Kujt i tha Haradinaj "qenef mashkull" pas fjalimit të Veselit (VIDEO) Më shumë se asnjëherë tjetër, partnerët e koalicionit, Kadri Veseli e Ramush Haradinaj, janë parë të nervozuar me njëri-
Veseli do prezantojë Kosovën para 200 investitorëve të fuqishëm Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, do të mari pjesë ne Forumin Botëror të Investirorëve “Ëorld Bussines Angel
Veseli: Nuk rrëzohet Haradinaj për taksën serbe Në fjalimin e tij në seancën solemne të 11 vjetorit të Pavarësisë, Kryeparlamentari Kadri Veseli ka folur rreth taksës n
Shpend Ahmeti dhe Veseli të bashkuar për të mbrojtur kufirin e Kosovës Pas dorëzimit të Platformës, në Kuvendin e Kosovës, për dialogun me Serbinë, ka folur kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, i c