999 rezultate për

vertet

Manastirliu i dedikon të dielën familjes, ndan foton e ëmbël me vazjat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, këtë të diel ja ka dedikuar familjes dhe fëmijëve të saj. Ministrja ka p
"Kam histori që me të vërtetë trondit", Ana e Përputhen: Do thoshit sa gjynah kjo (FOTO LAJM) Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” në qendër të saj ishte ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi. Asa
"Fortnite" kënaqësia e vërtetë, Dele Allin e lë e dashura (FOTO LAJM) Mesfushori i Tottenham, Dele Alli, nuk po kalon një moment të mirë në jetën e tij. Anglezi ka kohë që e ka humbur vendin
Po shtiren? Saimiri i ve vulën lidhjes me Merin: Dashuri (FOTO LAJM) Meri Murrizi, vajza modele nga Elbasani arriti ti fitonte zemrën "princit modern" Saimir Kasemi. Pas përfundimit të s
Mourinho: Është kthyer Bale i vërtetë, ka kapur gjendjen më të mirë Gareth Bale në dy sezonet e fundit vuajti shumë te Real Madrid nga dëmtimet dhe mosaktivizimi. Pasojat e asaj kohe u ref
"Princi" i Libofshës flet për lidhjen treshe: Njerëzit tradhtojnë, unë them të vërtetën Jarl Alexandre de Basseville i njohur ndryshe si "Princi i Libofshës" është shprehur se ai është një njeri tradicional d
Juli i vë vulën! "Për'puthen" është me skenar dhe kjo është e vërteta (VIDEO) Eshtë apo nuk është me skenar "Për'puthen"? Kjo pyetje ka vënë në pikëpytje këtë program nga nisja e tij. Pavarësish
James tregon të vërtetën: Fatkeqësisht askush te Reali nuk me do Mesfushori i Evertonit, James Rodriguez thotë se askush nuk e do te skuadra e vjetër, Real Madrid. Kolumbiani kur u t
U largua nga "Portokalli"? Salsano Rrapi zbulon si është e vërteta Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e Portokallisë. Lajmin e konfirmoi vetë Tarifa duke
Lewandowski tërbon Haaland: Është me të vërtetë i çmendur Erling Haaland, sulmuesi i Borussia Dortmund, ka bërë disa deklarata interesante për Viaplay Fotball në lidhje me Robert
U vaksinua shoferi? Reagon Brataj e zbulon të vërtetën e fotove të bujshme Ditën e sotme në median online u shpërndanë me shpejtësi fotot e një djali të ri i cili po vaksinohej kundër COVID-19.
Morata dhe virusi misterioz, ja e vërteta Ku ka përfunduar Alvaro Morata? Sulmuesi i Juventusit, pas një fillimi të jashtëzakonshëm të sezonit, duket se është
Burrat nuk dëgjojnë vërtetë të qarët e bebes natën apo vetëm shtiren? Çfarë thotë studimi Shumica e nënave të rraskapitura dyshojnë se parterët e tyre shtiren sikur po flenë, ndërsa nga ana tjetër fëmijët ulëri
Gjëja e parë që shihni zbulon se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur Mund t’ju duhet të bëni disa ndryshime në mënyrë që dashuria e vërtetë të mos largohet nga ju. imazh lepur dhelper
"Të kundërtat tërhiqen": Shenjat e horoskopit për të cilat kjo është e vërtetë! Fakti që “të kundërtat tërhiqen”, tashmë dihet, por kjo s’do të thotë se dy njerëz të ngjashëm nuk mund ta pëlqejnë njër
E vërteta e lidhjes së Rovena Stefës me biznesmenin misterioz (VIDEO) Këngëtarja Rovena Stefa ka qenë goxha shumë e përfolur javëve të fundit. Përpos këngës së re, në fokus ishte edhe lid
Foto i tregon të gjitha: E vërteta për Dortmundin dhe marrëdhënia e Thomasit me Lazion I ftuar në "Zona Gol", nga gazetari Glend Tafaj, Foto Strakosha ka vënë pikat mbi "i" rreth gjithçkaje është shkruar dhe
Anton Quni thirrje Vjosa Osmanit: Ktheu te LDK nëse vërtetë je rugoviste Anton Quni i ka bërë thirrje Vjosa Osmanit që të kthehet në Lidhjen Demokratike të Kosovës. Thotë se në LDK, Osmani do t
Hormonet e lumturisë? Po, janë të vërteta dhe kështu mund t’i nxisni Ja si të hakoni trurin tuaj që të keni disponim më të mirë! Hormonet janë kimikate qe prodhohen në pika të ndryshme t
Një hit i vërtetë! Flori dhe Tayna publikon këngën që do t'ju fiksojë gjatë (VIDEO) Një tjetër hit sapo është bërë publik në tregun muzikor shqiptar. Pas shumë pritjesh, është bërë publike kënga e shumëpr