999 rezultate për

verona

Verdiktet e fundit në Serie A, shpëton Genoa, bie Lecce Ka përfunduar sezoni 2019/20 i Serie A me katër ndeshje të zhvilluar sot. Genoa shpëtoi nga rënia falë fitores 3:0 nd
Inter apo Lazio? Trajneri hedh dritë mbi të ardhmen e Kumbullës Ivan Juric ka folur për të ardhmen e Marash Kumbullës. Trajneri i Hellas Verona rikonfimoi potencialin e madh të shqipta
"Lufta" për Kumbullën vazhdon, talenti mund të rinovojë kontratën me Verona Duket se tashmë prej disa kohësh emri i Marash Kumbullës është kthyer në një futbollist të lakuar në tregun e transferi
Interi në krizë, ndalet nga Verona me asist të Rrahmanit (VIDEO) Inter ka gabuar për të dytën ndeshje radhazi pas asaj ndaj Bologna, shkruan Albeu.com. Zikaltërit nuk kanë shkuar më
Verona - Inter, formacionet e mundshme Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, do të ketë një test të vështirë, përballë Alexis Sanchez dhe Romelu Lukaku. Tek I
Mediat italiane e bëjnë të kryer: Kumbulla transferohet te Lazio Mediat në Itali e bëjnë fakt të kryer transferimin e Marash Kumbullës tek Lazio Verona ka pranuar ofertën e Lazios pë
Trajneri i Veronas thur elozhe për dyshen shqiptare: Janë shndërruar në futbollistë të shkëlqyer Verona nuk ia doli në mbrëmjen e djeshme të Serisë A të ndalte Napolin, teksa u mposht me rezultatin 0-2. Megjithatë,
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
Zbulohet plani për të bindur Veronën Marash Kumbulla do të ndryshojë skuadër këtë verë dhe Hellas Verona di çfarë kërkon. Çdo klub që dëshiron shërbimet e
KALENDARI/ Dy herë në javë ndeshje të Serie A, luhet deri më 2 gusht Drejtuesit e Serie A duket se janë të interesuar që t’i japin fund kampionatit deri më 2 gusht. Pasi është marrë vend
"Lum" ofertash, Verona zbulon çmimin e Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Shtatlarti ka bërë mirë me Hell
Rrëfehet Rrahmani: Verona më dha Napolin Amir Rrahmani foli për përvojën e tij mbresëlënëse në Serinë A në faqen zyrtare të Veronës. I blerë në janar nga Napoli
Futbollisti tjetër shqiptar afër Veronës Pas vetëm një sezoni te Verona ku arriti të spikaste me paraqitjet e tij positive, Amir Rrrahmani në verë do t’i japë la
Futbollisti i Veronas mposht koronavirusin, testi del negativ Hellas Verona ka njoftuar se mesfushori i tyre Mattia Zaccagni është shëruar nga koronavirusi. "Hellas Verona njofton
Historia moderne e "Romeos dhe Zhulietës" në Verona, çifti dashurohet gjatë izolimit (FOTO LAJM) Një çift italian ka rënë në dashuri me njëri-tjetrin gjatë izolimit në qytetin e Veronës. Ishte një dashuri me shikim
Gjigandë europianë shfaqin interes për Kumbullën, Verona rrit çmimin Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, teksa po tregon paraqitje të shkëlqye
Rrahmani, basti i madh i fituar nga Verona Kur verën e kaluar iu bashkua Veronas, Amir Rrahmani nuk ishte shumë i njohur në Itali. Por për nëntë muaj, kapiteni i K
I vëzhguar nga gjigandë Europian, Verona i cakton çmimin Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është shndërruar në një shënjestër për shumë klube të Evropës. Hellas Verona ka
Kumbulla e Rrahmani të pakalueshëm, Verona dhe Udinese ndajnë pikët Verona ka marrë një pikë me mjaft vlera në transfertën ndaj Udineses. Djemtë e Juric ia dolën të mos pësonin gol as n
Nuk mjafton CR7, Verona triumfon me përmbysje ndaj Juves (VIDEO) E pabesueshme ajo që ndodhi në Verona. Skuadra e Kumbullës ka mposhtur 2-1 me përmbysje Juventusin, shkruan Albeu.com.