999 rezultate për

veronĂs

Penalltia e Ronaldos i jep fitoren Juvetusit përballë Veronas (VIDEO) Goli i shënuar nga pika e penalltisë nga Cristiano Ronaldo i dha fitoren Juventusit pas dy barazimeve. Bardhezinjtë arri
Blindohet qyteti i Veronas, antiterrori në mbrojtje të Ronaldos Mbrëmja e sotme do të jetë një magji e vërtetë për fansat e futbollit, pasi në fushë me skuadrën e Juventus do të zbresë
Icardi: Ishte një ditë e përkryer Mauro Icardi thotë se fitorja 3-0 e Interit ndaj Veronas, ishte një ditë e përkryer. "Është një ditë e përkryer, por
1 minutë i mjafton Icardit për të gjetur golin e parë kundër Hellas Veronas (VIDEO) Interi është i motivuar pas barazimit të Romës. Me Mauro Icardin që shfrytëzoi një pasim të shpejtë nga rivënia anës
Napoli fiton ndaj Veronas dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Napoli ka fituar me lehtësi ndaj Hellas Veronas në "San Paolo", duke mos lënë hapësirë për befasi dhe ruajtur kreun e Se
Juventus nuk gabon, fiton ndaj Veronas (VIDEO) Juventus nuk ka gabuar në transfertë ndaj Veronas, duke fituar me shifrat 3-1 në stadiumin" Marc-Antonio Bentegodi".
Juventus i shënon dy gola për gjashtë minuta Veronas (VIDEO) Juventusi ka shënuar golin e avantazhit ndaj Veronas në "Stadio Mrc'Antonio Bentegodi" Është sulmuesi argjentinas Pa
Juventusi kalon në avantazh ndaj Veronas (VIDEO) Juventusi ka shënuar golin e avantazhit ndaj Veronas në "Stadio Marc'Antonio Bentegodi" Autori i golit është mesfusho
Milan fiton me lehtësi kundër Veronas dhe kualifikohet në çerek-finale (VIDEO) Milan ka arritur të fitojë sonte në "San Siro" kundër Veronas me shifrat e pastra 3-0. Kuqezinjtë e nisën mirë ndesh
Milan i shënon edhe golin e dytë Veronas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Veronas në "San Siro" Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi, Alessio Romagn
Milan shënon golin e par kundër Veronas (VIDEO) Milan ka shënuar golin e parë në ndeshjen kundër Veronës në "San Siro" Autori i golit është spanjolli, Suso, që ka s
Skuadra e Milanit për ndeshjen me Veronën Gennaro Gattuso ka emëruar një skuadër të fortë për ndeshjen e Milanit kundër Veronas që do të luajë nesër në mbrëmje në
Milan Skriniar pas fitores kundër Veronas shprehet krenar pë arritjet e deri tanishme Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, ka folur për mediat italiane pas fitores së Interit ndaj Veronas. Ai u shpreh pa
Cassano bëhet me skuadër të re Antonio Cassano është zyrtarizuar si lojtar i Hellas Veronas. Skuadra e rikthyer në Serie A, ka arritur marrëveshje me
Inzaghi në rrezik, ndalohet humbja kundër Veronas Filippo Inzaghi sërish në rrezik. Pas barazimit 0-0 në fushën e Chievo Veronas, trajneri i Milanit rrezikon shkarkimin p
Tare i thotë "Jo" Veronas për Berishën Etrit Berisha nuk do të ndryshojë skuadër. Sipas mediave italiane, në javën e fundit të vitit 2014, përflitej për një in
Dy futbollistë të Kombëtares shumë pranë Veronas (FOTO LAJM) Hellas Verona është klubi që po lëviz më shumë në Itali gjatë kësaj kohe për të përforcuar skuadrën gjatë merkatos së ja
Verona ndal Interin në fund (VIDEO) Interi nuk ka arritur ta ruajë deri në fund epërsinë përballë Hellas Veronas dhe kundërshtari arriti të marrë një pikë n
"Shqiptarizohet" Serie A, Lila pranë Veronas Andi Lila pritet të firmosë për Hellas Verona në Serie A. Lajmi bëhet i ditur për "Panorama Sport", si nga klubi veronez
Serie A 2013-2014 rekord derbesh (FOTO LAJM) Me rikthimin e Veronas në Serie A, pas një mungese disa vjeçare (2001-2002), shkon në pesë numri i derbeve mes skuadrave