999 rezultate për

veriut

Aksion si në filma, policia ndjek të pabindurit që do çonin kanabis drejt Maqedonisë së Veriut Policia e Librazhdit ka ndaluar një 43-vjeçar dhe ka shpallur në kërkim një 41-vjeçar, të cilët po tentonin të transport
155 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 1845 testime, ndërsa janë regjistruar 155 raste të r
Pëson sërish rritje numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut, si ndryshoi kurba Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 6 pacientë në Maqedoninë e Veriut dhe janë infektuar me koronavirus 113 perso
I riu nga Maqedonia e Veriut tregon tmerrin në Beirut: Me fat që u vonova për të shëtitur në qytet Në Beirut të Libanit, ka dhe qytetarë nga Maqedonia e Veriut. Dushko Ristovski është njëri prej tyre dhe ka folur për fa
Maqedonia e Veriut: 5 viktima në 24 orë, sa raste të reja u zbuluan nga 1507 testime Ditën e sotme në Maqedoninë e Veriut janë shënuar një numër i ulët i rasteve me COVID-19, në raport me testet e realizua
Sot gjashtë viktima, sa raste të reja me COVID-19 u shënuan në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 1507 testime prej të cilave
Lajm i mirë: Rritet numri i të shëruarve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë (MSH) informon se faktori R0 i transmetimit të virusit tregon një trend pozitiv në rënie i cili
5 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar pesë viktima. Gjithashtu nga 830 testime të realizu
Sot konstituohet kuvendi i ri në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoninë e Veriut sot pritet të zhvillohet seanca konstituive e parlamentit të ri, të dale nga zgjedhjet e parakohs
COVID-19, shkon në 500 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut kanë humbur jetën tre persona si pasoje koronavirusit. Kështu, në total nu
Tre viktima, bie numri i rasteve të reja në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut ka shënuar sot tre viktima, 90 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid-19 nga 689 testime të kryera
497 viktima dhe rreth 4 mijë raste aktive nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut Dje Maqedonia e Veriut shënoi 4 viktima dhe 166 raste të reja me Covid-19. Viktimat janë nga mosha 58 deri në 77 vjeçare
166 raste të reja me COVID-19 Maqedoninë e Veriut Në 24 orët e fundit janë bërë 1419 testime, ndërsa 166 raste të reja të covid-19 janë regjistruar në: Shkup 47 Kuman
Shtatë viktima dhe mbi 100 raste të reja nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ka regjistruar shifra rafërsisht të njëjta numri i personave të infektuar në Maqedoninë e Veriut, ndërsa sot janë regjis
3.714 raste aktive me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve me Covid në vend që nga fillimi i epidemisë është 10.754, numri i pacientëve t
Maqedonia e Veriut preket nga i nxehti afrikan, sot dhe nesër temperaturat më të larta Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se gjatë dy ditëve të ardhshme (sot – e enjte dhe nesër – e premte), i gji
Maqedonia e Veriut mban kufirin mbyllur me fqinjët, përjashtim bën Shqipëria Maqedonia e Veriut mban kufijtë të mbyllur edhe për gushtin, lëvizje të lirë pa kushtëzim vetëm me Shqipërinë Maqedon
Të martën, seanca e parë konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut Kuvendi i Maqedonisë së Veriut informon se të martën (4 gusht) në orën 12:00, do të mbahet seanca konstituive për përbër
Raporti javor i ISHP-së: Ulet numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se Instituti i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriut, sot ka publikuar raportin javo
5 viktima dhe 102 raste të reja, Maqedonia e Veriut nuk gjen qetësi Pesë viktima nga koronavirusi janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Mësohet se Ministria e Shëndetësisë në Ma