999 rezultate për

ventura

Ventura: Shqipëria do të tentojë të shkruajë histori Trajneri i Italisë, Giampiero Ventura, ka paralajmëruar skuadrën e tij para ndeshjes me Shqipërinë duke thënë se “nuk do
Tramexani: Ventura, trajneri i duhur për Italinë Nëse negociatat në verë do të kishin shkuar në mënyrën e duhur, tani Xhani De Biazi dhe Paolo Tramexani do të kishin qen
Basha: I jam borxhli Venturës, e di mënyrën si mund ta ndalim Italinë (VIDEO) Migjen Basha e njeh më mirë trajnerin e Italisë, Gian Piero Ventura. Katër sezone të kaluara së bashku te Torino, me mes
Ventura trembet nga shqiptarët: Do na pushtojnë sërish Trajneri i Italisë, Gian Piero Ventura ka folur në konferencë për shtyp për mediat italian në pra të duelit ndaj Shqipër
Rrëfimi i De Biasit nga aventura me Shqipërinë te "dashuria verore"me Italinë (VIDEO) Gianni De Biasi është kthyer në një nga personazhet kryesore përtej Adriatikut pak ditë para ndeshjes mes Italisë dhe Sh
Milani shpërblen Bonaventurën me një kontratë të re Jack Bonaventura ka rinovuar sot kontratën me Milanin, që e mban atë te kuqezinjtë deri në vitin 2020-të. Mesfushori po
Aventura seksuale të Trumpit në Rusi? CIA: Jo një por disa (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, disa nga mediet më presitigjoze amerikanë publikuan për disa raporte tronditëse mbi aventurat s
Ventura e ka zgjidhjen: Ja si do ta mposhtim Shqipërinë "Sa herë kam ardhur të luaj në Palermo e kam pasur shumë të vështirë sepse stadiumi ka qenë plot me tifozë që ta bëjnë j
Trajnerin e Italisë e shqetëson më shumë Shqipëria se Spanja Trajneri i Italisë, Gianpiero Ventura po mendon që tani për përballjen ndaj Shqipërisë. Strategu i të kaltërve deklaroi
Milan shpërblen yllin e skuadrës Pas paraqitjeve mbresëlënës nën urdhëratë e Vincenzo Montella, Milan po mendon të shpërblejë mesfushorin Giacomo Bonaven
Ventura: Me Shqipërinë do të jetë sfida më e rëndësishme Ndeshja mes Italisë dhe Shqipërisë me 24 Mars 2017 në Palermo do të jetë një sfidë shumë impenjative ka deklaruar trajni
E mbani mend Machedën? Ja ku luan ai sot Futbolli sjell gjithmonë të papritura. Dikur e mendonin si një talent me një të ardhme të madhe, pasi luante për nje eki
Gjermani- Itali, Ventura: Kundërshtarët janë më superiorë Përpara derbit Itali – Gjermani, trajnieri i Italisë Giampiero Ventura ka deklaruar se kundërshtarët janë dukshëm më su
Empoli ndal Romën, Bonaventura nderon Milanin (VIDEO) Seria A ka dhuruar një surprizë në ndeshjet e mesditës. Roma e Luciano Spalletit nuk ka mundur të shkojë më shumë se një
Ventura paralajmëron Spanjën: Nuk kemi siguri për pikë as në Shqipëri Trajneri i Italisë, Xhampiero Ventura, ka paralajmëruar Spanjën se nuk do ta ketë aspak të lehtë ndaj kuqezinjve, ashtu
Puna që ofron 39 mijë dollarë vetëm për të udhëtuar Kompania Columbia Sportswear kërkon të punësojë personel të cilët do të jenë të impenjuar në aventura në gjithë botën, n
Manaj tregon përshtypjet e para nga aventura me Pescarën Edhe pse pak ditë që i është bashkuar Pescara-s, Rey Manaj është ka folur për aventurën e re në Serinë A. “Jam provua
Më në fund zgjidhet trajneri i Italisë, s'është De Biasi Mungon vetëm zyrtarizimi, i cili pritet të vijë në ditët në vijim. Federata Italiane e Futbollit tashmë e ka përcaktuar
Stoli i Italisë, Ventura "parakalon" De Biasin dhe Montellën Federata Italiane e Futbollit kërkon të planifikojë të ardhmen disa muaj përpara largimit të Antonio Contes nga stoli i
Fiton Milani (VIDEO) Milani ka fituar 1:0 kundër Sampdorias në Stadio Comunale Luigi Ferraris. Pjesa e parë kishte raste për shënim nga të
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.