999 rezultate për

venko

Kërkohet sërish dorëheqja e Filipçes nga posti i ministrit Partia opozitare VMRO-DMNE kërkoi sërish sot dorëheqjen e ministrit të shëndetësisë, Venko Filipçe. “Një e treta e të
Dy deputetë të infektuar me COVID-19, propozimi i Zaev për mbajtjen e seancave plenare Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe rekomandojnë që Kuvendi të shqy
Hapja e kufijve, ja kur do të merret vendimi Vendet e rajonit javën e ardhshme pritet përfundimisht të marrin vendim për kalimin e lirë dhe hapjen e kufijve, paralaj
Venko Filipçe paralajmëron kthimin e orës policore Rikthimi i orës policore, mbyllja e shkollave, objekteve hotilerike si dhe masa tjera restriktive ka paralajmëruar për p
Filipçe: Masat për PCR test nuk do të hiqen nga kufijtë U përfol që Komisioni për sëmundje infektive do të zhvillojë takim këtë fundjavë për të diskutuar heqjen e testit PCR në
Në çfarë rasti mund të rikthehen masat kufizuese Pavarësisht shifrave të larta të të infektuarve me Covid-19, Ministria e Shëndetësisë për momentin nuk planifikon shtrën
"Rikthimi i masave kufizuese, vetëm nëse mbushen spitalet" Pavarësisht shifrave të larta të të infektuarve me Covid-19, Ministria e Shëndetësisë për momentin nuk planifikon shtrën
Kapet "hajduti" i LSDM-së, Den Doncev (VIDEO) Një video në të cilën ish-drejtori i Fondit të Shëndetit, Den Donçev, është filmuar me një grumbull parash në duar në nj
Filipçe: Nuk pritet hapja e kufijve para qershorit në Maqedoni (VIDEO) Në 24 orët e fundit janë shëruar 47 pacientë nga Covid-19, ndërsa janë diagnostikuar vetëm 7 raste të reja. Numri i të i
Mbetet në izolim, dalin testet për Ministrin e Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka marrë sot rezultatet e testimit të COVID-19, sipas të
VMRO-DPMNE ngre akuza ndaj ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe Partia opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, sot ka lëshuar akuza në drejtim të ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe, duk
Kush është Venko Filipçe, ministri i ri i Shëndetësisë? Ministri i ri i Shëndetësisë, dr. Venko Filipçe (Shkup, 1977), ka diplomuar në fakultetin e Mjekësisë në Shkup në vitin
Venko Filipçe zgjidhet ministër i ri i Shëndetësisë Venko Filipçe është zgjedhur Ministër i ri i Shëndetësisë. Ai është zgjedhur me 62 vota pro. Mbetet për tu parë r
Venko Filipçe Ministër i ri i Shëndetësisë Venko Filipçe është emri i vetëm për Ministër i Shëndetësisë. Këtë e kanë konfirmuar edhe burime të larta pranë Qeverisë
Kush është ministri i ri i jashtëm që kaloi nga kabineti i Cërvenkovskit në atë të Gruevskit? Diplomati 44 vjeçar, Nikolla Dimitrov, njihet për karrierën e tij të bujshme në institucionet vendit. Prindërit e tij is
Cërvenkovski letër Ivanovit: Nuk kam kërkuar dhe as nuk e pranoj faljen tuaj Ish presidenti i Maqedonisë, Branko Cërvenkovski gjatë ditës së sotme nëpërmjet një letre publike ka kërkuar që presiden
Petrov: Gligorovi kalbet në Butel, së shpejti do ta shoqërojë edhe Cërvenkovski Todor Petrov, kryetar i Kongresit Botëror Maqedonas dhe ish-deputet, ka bërë një analizë pse VMRO-DPMNE duhet të fitojë
BBC hedh poshtë pretendimet tendencioze të Crvenkovskit për themelimin e USHT-së Qeveria e Maqedonisë ne vitin 2003 thotë se pranon të shqyrtojë të gjitha nismat legjitime për zyrtarizimin e Universite
Cërvenkovski: Ky regjim nuk rrëzohet me "like" ne Facebook Branko Cërvenkovski përmes një letre ka deklaruar se përgëzon për guximin liderin aktual të LSDM-së, Zoran Zaev dhe se I
Incizimi për Cërvenkovskin ka dalë gabimisht (?!) Nga LSDM thonë se incizimet nga biseda mes Mijallkovit dhe Latasit, kanë dalë gabimisht. “Biseda konkrete ka një pjes