999 rezultate për

venger

"Duhet ta heqim qafe Ligën e Kombeve", Wenger: Po të pyesësh njerëzit rrugës... Liga e Kombeve duket se ka krijuar pakënaqësitë e para në radhët e personazheve të njohur të botës së futbollit. Ars
Kanceri i merr jetën aktores së famshme të "The Avengers" dhe "Game of Thrones" (FOTO LAJM) Dame Diana Rigg, e famshme për rolet tek “The Avengers” (seriali origjinal”) dhe “Game of Thrones”, ka ndërruar jetë në
Arsen Venger, deklaron se do i rikthehet futbollit Arsen Venger edhe pse 69 vjecar nuk dëshiron ti thotë lamtumirë futbollit. Tekniku francez drejtoi per 22 vite radhazi A
Venger në tentativë për të bërë shqiponjën Simboli i shqiponjës tashmë qarkullon anembanë botës ku ka shqiptarë dhe jo vetëm. Bërja e shqiponjës i është kërkuar ed
Venger me një surprizë për Shkodran Mustafin Gjatë një konference të dhënë së fundmi, trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, ka lënë të hapur mundësinë e transferimit t
Venger: Ja pse City mori Guardiolën Sot luhet miqësorja Arsenal-Manchester City, teksa Arsen Venger i ka lëshuar sfidën “qytetarëve”, duke treguar edhe disa
Venger u bën zbor lojtarëve, ja çfarë i ndodh Xhakës (FOTO) Granit Xhaka tashmë ka filluar stërvitjet me Arsenalin. Mesfushori shqiptar është pjesë e skuadrës angleze për turneun n
Nga Lëv te Blanc, ja pasuesit e mundshëm të Hodgson-it (FOTO LAJM) Federata Angleze e Futbollit është në hall të madh për të gjetur pasuesin e Roy Hodgson pas eliminimit të turpshëm të tr
Arsenal dhe United fitojnë, ndalet Leicester (VIDEO) Arsenal dhe Manchester United bëjnë detyrën në ndeshjet e para për vitin 2016. Topcinjtë e Londrës thellojnë kryesimin n
FIFA, 10 trajnerët më të mirë të vitit (FOTO LAJM) Trajnerët janë një pjesë shumë e rëndësishme e suksesit për një ekip futbollit. FIFA ka publikuar listën me 10 traj
Venger: Ishte një gjykim i turpshëm Trajneri i Arsenalit, Arsene Venger, ka kritikuar gjyqtarin e ndeshjes, Mike Dean, pas humbjes së skuadrës së tij ndaj C
Venger kërkon me ngulm "El Pipitën" Sfida e parë e Serisë A ka qenë zhgënjyese për Napolin, i cili ka humbur në transfertën kundër Sasuolos. Paraqitja e sul
Arsenal-Liverpool mbyllin në mënyrë spektakolare javën e tretë (Formacionet) Arsenali dhe Liverpuli do të mbyllin në mënyrën më spektakolar të mundshme javën e tretë në Premier League. Topçinjtë e
Venger: Falkao dhe Kavani janë kafshë Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, ka thurrur elozhe për dy sulmuesit Radamel Falkao dhe Edinson Kavani duke i cilësuar
Conte, shënjestra e Arsenal Antoni Conte në radarin e Arsenalit. Sipas gazetës italiane Coriere dello Sport, trajneri italian është zgjedhja e parë
Arsenal, 82 milionë për 4 goditje (FOTO LAJM) Shefi Ekzekutiv i Arsenal, Ivan Gazidhis, ritheksoi qëndrimin e klubit se është gati t’i ofrojë çdo mbështetje Vengerit
Venger respekton kontratën me Arsenal Arsene Wenger, do të vazhdojë të qëndrojë tek Arsenal edhe pse ka zëra se ai mund të jetë zëvendësi i Carlo Ancelotti-t
Venger: Bayerni nuk është ende gati për titullin Pas sakualifikimit nga Champions League, trajneri i Arsenalit mendon se Bayerni nuk është ende gati për të marrë në dorë
Venger shperfill tifozët Pas disfatës me Bayern Munchen 1-3 në Champions League në "Emirates Stadiium" dhe eleminimit në FA CUP nga Blackburn, te
Turi i dytë, rikthehen ethet e Champions-it Atmosfera nuk është aspak e mirë në kompleksin e "Topçinjve" në Londër, pavarësisht se pragu i Champions Leagues është g