999 rezultate për

venera

Këngëtarja shqiptare thyen traditat, bëhet nuse me atlete Ata janë prej disa vitesh të lidhur dhe bashkëjetojnë, por Venera Lumani dhe Lind Islami duket se kanë vendosur të marri
Bëni gati rrobat, këngëtarja shqiptare fton gjithë publikun në dasmë Ata janë prej disa vitesh të lidhur dhe bashkëjetojnë, por Venera Lumani dhe Lind Islami duket se kanë vendosur të marri
Pas koncertit, Venera Lumani shfaqet me stil në ishullin e bukur të Ksamilit (FOTO LAJM) Venera Lumani është një nga këngëtaret më zërin më të veçantë. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë e famshme në t
Venera Lumani dhe Enca bëjnë "xing" me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Vajzat e famshme përpiqen që gjithmonë të kujdesen për ‘look-un’ e tyre në mënyrë që të zgjedhin veshje që ju përshtaten
Habit këngëtarja shqiptare: E bëra hundën se më pengonte kur puthja partnerin Të talentuar, plot energji dhe dashuri mes tyre, ata janë me të vërtetë një nga çiftet më simpatikë shqiptarë, e ndoshta
Habit këngëtarja shqiptare: Bëra hundën se më pengonte kur puthja partnerin E bërë e njohur nga "The Voice of Albania", Venera Lumani është kthyer në një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe shumë të
Në 5-vjetorin e lidhjes çifti i këngëtarëve dedikim romantik njërit-tjetrit (FOTO LAJM) Çifti i njohur Venera Lumani dhe Lind Islami janë ndër personazhet më të dashur për publikun. Aventura e tyre filloi në
Rrëfimi për Venera Ademin, pianisten që Shefqet Krasniqi e bindi të shkojë në Siri Venera Ademi e donte shumë pianon dhe muzikën. Qysh në fëmijëri, ajo ishte shpërblyer me tre çmime për talentin e saj. P
Lindi merr një dhuratë pas trofeut, ja çfarë e priti në prapaskenë! (FOTO LAJM) Ndër kategoritë e shumta të “Kënga Magjike”, veçohej edhe Kënga Stil. Trofeun në këtë rast e mori Lind Islami, i cili u
Venera zbulon pa dashje detajin që i nxjerr bojën “Këngës Magjike” (FOTO) Mbrëmjen e sotme është nata e parë e “Kënga Magjike” e cila ka nisur e mbushur me surpriza dhe emocione. Edhe pse ko
Këngëtarja shqiptare e pranon hapur se ka bërë hundën Kush e dinte që Venera Lumani kishte komplekse me hundën e saj dhe donte ta ndryshonte. Nuk e dimë nëse do ta kishim
Çifti i njohur merr më në fund nënshtetësinë shqiptare (VIDEO) Ata padyshim që janë një nga çiftet shqiptare më të pëlqyera. Të dy ata u njohën në spektaklin The Voice Of Albania dhe
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen se me kë do e tradhëtonte partnerin (FOTO LAJM) Teksa morën pjesë në “The Voice of Albania” Lindi dhe Venera fituan përvç famës edhe njëri tjetrin. Ditën e djeshme
Venera Lumani sjell këngën më të re me një titull të veçantë(VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Venera Lumani, e cila është bërë shumë e njohur nga performancat e shkëlqyera në “The Voice of Alb
Shpërthen Venera Lumani: Ju hap barkun? Bëhuni gati...(FOTO LAJM) Venera Lumani, në këtë edicion të Këngës Magjike, është bërë pjesë e jurisë për kategorinë e artistëve të rinj, së bashk
Ja si e përjetoi skenën e Eurovizionit Venera Lumani Këngëtarja nga Maqedonia, Venera Lumani, ka rrëfyer në një intervistë se emocionet që mori nga skena e madhe e Eurosongu
Emrat e ambasadorëve, Dokle kundër Bushatit Anëtari i Komisionit të Jashtëm, socialisti Namik Dokle, ka kundërshtuar propozimet e ministrit të Jashtëm, Ditmir Busha
Venera dhe Lindi së shpejti prindër (FOTO LAJM) Burime pranë çiftit më simpatik të skenës shqiptare, Venera dhe Lindi, kanë thënë se ata së shpejti do të bëhen prindër.
Venera zbulon sekretet, ja ndërthurja mes këngës dhe kuzhinës (FOTO LAJM) Venera Lumani, e cila mori famë pasi u shpall fituesja e edicionit të dytë të “The Voice of Albania”, gjatë një intervis
Lindi dhe Venera, dashuria që lindi në "The Voice"? (FOTO LAJM) Në mediat kosovare po përflitet për një lidhje të re dashurie midis dy artistëve të rinj. Bëhet fjalë për fituesen e tal