999 rezultate për

vendimet

U la në stol në ndeshjen ndaj Parmës, De ligt nuk e fsheh zhgënjimin Matthajs De Ligt është blerja e bujshme e skuadrës së Juventus në këtë merkato verore. 19 vjeçari u ble nga skuadra e Aj
Erdogan: Vendimet e BE-së për Tiranën dhe Shkupin do të ndikojnë në gjithë rajonin Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se vendimet që Bashkimi Evropian (BE) do t’i marrë lidhur me negociatat
Operacioni "Krasta", prokuroria jep vendimet Operacioni "Krasta", vendos arrest shëpie për Adem Borici dhe Suela Musta për pjesën tjetër arrest me burg. Të ar
Dënohet fusha e Laçit, vendimet e plota të Komisionit të Disiplinës Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të futbollit ka publikuar sot vendimet për javën që lamë pas në futboll
Vendimet e Disiplinës, reagon ashpër klubi i Tiranës Komisioni i Disiplinës dënoi Tiranën me 4 ndeshje pa spektatorë dhe sulmuesin bardheblu Michael Ngo’o me 5 takime, për s
Dash Shehi zbardh vendimet e "opozitës së bashkuar" (VIDEO) Mbledhja e partive opozitare sapo është mbyllur. Në një prononcim për mediat kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka zbuluar ed
Lefter Koka sulmon LSI-në: Nuk dorëzoj mandatin, po i merr vendimet Sali Berisha Deputeti i LSI-së, Lefter Koka ka dalë zyrtarisht kundër vendimit të partisë së tij për djegien e mandateve. Përmes një
Shtatë vendimet e Solarit që ndryshuan Real Madridin Askush nuk mund të dyshoj që Santiago Solari është duke u përpjekur për të lënë gjurmë në Real Madrid, një gjë që është
Limaj përplaset me Thaçin: Kujdes me fjalët, nuk të nderojnë ​Hashim Thaçi dje ka provuar që meritat për vendosjen e taksës 100 për qind ndaj Serbisë, t’ua delegojë ish-bashkë
Vendimet për studentët, kategoritë që përfitojnë bursa (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka ndarë një tjetër postim në rrjetet sociale, pas vendimit të qeverisë për studentët të përmbledh
Rama sërish dorëzohet përballë studentëve, në këtë orë jep lajmin e madh Kryeministri Edi Rama përmes në statusi në rrjetet sociale njofton se qeveria ka zhvilluar një mbledhje me fokus tetë kë
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me vendimet, sot duhet të merrni një hap të rëndësishëm Ky është horoskopi për ditën e premte, 23 nëntor 2018. Dashi Jeni të rrethuar nga një atmosferë pozitive e cila ju
Januzaj flet për situatën te Man Utd Ish-lojtari i skuadrës së Manchester United, Adnan Januzaj ka folur për situatën në skuadrën e “djajve të kuq”. Ai tha s
Këto janë vendimet e VMRO-DPMNE, a u përjashtua kushëriri i Gruevskit? Në mbledhje ishte propozuar Kongresi i jashtëzakonshëm i partisë VMRO me qëllim verifikimin e besueshmërisë së kryetarit
Hazard tregon arsyen pse nuk kaloi te Reali Sulmuesi i skuadrës së Chelseat, Eden Hazard vazhdimisht ka thënë se ëndërron që të luaje te skuadra e Real Madrid. Së f
Vendimet e Komisionit të Disiplinës, dënohen të “voglat” Federata Shqiptare e futbollit ka publikuar sot vendimet e Komisionit të Disiplinës për javën që sapo lam pas. Asnjë nga
Vendimet e Këshillit Bashkiak, ngrihet qendra e pestë sociale në Tiranë Pas hapjes së katër qendrave të para sociale, në Kombinat, në Laprakë, në Bulevardin "Zogu i Parë" dhe në Njësinë 4, kry
Rikthehet vetingu, dy vendimet që do të japë sot Sot Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të shpallë vendimin e parë pas sezonit të pushimeve. Bujar Hoti, prokurori
Gashi: Vendimet nuk i merr Vjosa Osmani por LDK-ja Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka thënë se për idenë e bashkëpartiakes së tij, Vjosa Osmanit, p
Njerëzit e stresuar i marrin vendimet më shpejtë Njerëzit e stresuar i marrin disa vendime më shpejt, por jo ato të cilat e prisni. Duket se njerëzit e stresuar janë