999 rezultate për

vendi

Eliminimi nga Champions, CR7: Të marrim vendimet e duhura dhe të kthehemi më të fortë Eliminimi i Juventusit nga Lyoni në fazën 1/8 të Champions League ka lënë shije të hidhur te Cristiano Ronaldo, ndonëse
LVV e vendosur: Qeveria Hoti duhet të bjerë Lëvizja Vetëvendosje ka arsyetuar nismën e saj për ngritjen e mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë Hoti, në kohën kur ve
Avokatët e Ylli Ndroqit ankimojnë vendimin e SPAK: Pasuritë janë të ligjshme Avokatët e presidentit të grupit mediatik “Yldon Media Group”, Ylli Ndroqi, ankimuan sot vendimin e SPAK për sekuestrimi
Ish-deputeti: Plot luks, shikoni si do të duket tarraca e Bledi Çuçit (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka akuzuar me anë të një postimi në Facebook qeverinë dhe ministrin e
Greqia mbyll ishullin e famshëm: Vendimi i beftë, pas rezultatit të analizave Greqia ka vendosur që të bllokojë për dhjetë ditë me radhë ishullin e Parosit pas zbulimit të 13 rasteve me koronavirus
Mali i Zi merr vendim të ri për hyrjet e qytetarëve të vendeve tjera Qeveria e Malit të Zi ka njoftuar se Kosova, Shqipëria, Bosnje dhe Hercegovina, Izraeli, Libani dhe Singapori, janë në l
VV-së i duhen edhe 9 nënshkrime për thirrje të seancës që të rrëzohet Qeveria Hoti Nënkryetarja e Kuvendit Arbërie Nagavci ka numëruar edhe njëherë argumentet të cilat sipas saj tregojnë se kjo qeveri du
PS: Ndryshimet kushtetuese, listat e hapura janë vendim i pakthyeshëm Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla nga Saranda theksoi se listat e hapura janë një vendim i pakthyeshëm.
Vendimi i SPAK për sekuestron e pasurive, reagon avokati i Ylli Ndroqit Avokati i Ylli Ndroqit, ka folur ditën e sotme, pas pas pas urdhrit për sekuestrimin e 26 pasurive të biznesmenit. A
Stuhitë "gllabërojnë" jugun e vendit, policia apel qytetarëve Stuhi dhe reshje të dendura shiu kanë pushtuar të gjithë vendin që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm. Bregdeti
29 vjeçari humb jetën në vendin e punës, arrestohet pronari Një tragjedi ka ndodhur ditën e djeshme në Tropojë, ku një 29 vjeçar ka humbur jetën teksa ka qenë duke rregulluar një m
Shpallet në kërkim babai i deputetit të Kuvendit Eshtë shpallur në kërkim babai i deputetit të Kuvendit, Klajdi Qama. 61-vjeçari, Selim Qama është administrator i su
Sot konstituohet kuvendi i ri në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoninë e Veriut sot pritet të zhvillohet seanca konstituive e parlamentit të ri, të dale nga zgjedhjet e parakohs
Komentuesi i kujton realitetin kryeministrit: Nuk kam asnjë të ardhme në vendin tim Një qytetar i ka komentuar në profilin e tij kryeministrit Rama. Ai i kujton Ramës se Shqipëria është një vend i beku
UEFA merr vendim: Skuadrat me fanella speciale në rikthimin e kompeticioneve evropiane UEFA ka marrë një vendim interesant. Pas luftës së gjatë me pandeminë Covid-19, garat evropiane në futboll do të kthe
Vendimi i SPAK, FNSH zbarkon në ambientet e Ora News (FOTO LAJM) Mesditën e sotme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hyrë në ambientet e Ora Neës dhe RTV Ora. FNSH zbarkoi pas seku
"Miss Shqipëria 2016" pushton ekranet greke, i "merr vendin" ikonës së Skai (FOTO LAJM) "Miss Shqipëria 2016", bukuroshja shtatlartë Kristiana Skura e rritur jashtë Shqipërisë erdhi dhe fitoi kurorën në emisi
Kishte marrë vendim të mos bënte fëmijë, blogerja shqiptare bëhet nënë (FOTO LAJM) Ka kaluar muajt më të bukur të jetës duke shijuar çdo moment dhe larg vëmendjes e kureshtjes së ndjekësve të saj, por ar
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Emiljano Shullazit i ndalohet të takojë edhe avokatin Avokati i Emiljano Shullazit Vladimir Meçi dhe avokatët e tjerë të grupit nuk janë lejuar të takojnë klientët e tyre në