999 rezultate për

vendasit

Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te
Kumbulla i heq fitoren Milanit, supersfida mbyllet në barazim mes spektaklit (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 3-3 ndaj ekipit të Romës. Ekipi i “Djallit” e kishte ndeshjen në duar,
Liverpool përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Pas barazimit brenda pjesës së parë, Liverpool ka arritur të përmbysë gjithcka në të dytën. Për vendasit ka shënaur J
Borussia Dormund kalon në avantazh përballë Schelke 04 (VIDEO) Dortmund ka arritur të zhbllokojë shifrat përballë Schalke 04. Vendasit kanë shënuar më Akanji në minutën e 55'. /alb
Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Ka sërish gol në Parc des Princes (VIDEO) PSG ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Man United. Vendasit kanë përfituar pas një autogoli të Martial. /albeu.com/
Befasohet Barcelona, Getafe kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola. Getafe ka arritur të befasojë Barcelonën në të dytën. Vendasi
Super Muric, pret penalltinë e gjuajtur nga futbollisti grek (VIDEO) Grekët kanë fituar një penallti në minutën e 18-të, pas ndërhyrjes së Herolind Shalës. Vendasit e humbën penalltinë m
Spanja zhbllokon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Zvicrës në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Për vendasit ka sh
Shënohen edhe dy gola të shpejtë në Roma - Juventus (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës me të njëtën mënyrë me Ronaldo që u tregua i saktë nga pika e bar
Chelsea bën mrekullinë në fund ndaj WBA (VIDEO) Chelsea ka arritur të shmangë një humbje që dukej e sigurt mbrëmjen e sotme në ndeshjen e Premier League të luajtur në f
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit. Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në mi
Ibra me dopietë mban në lojë për Europën Milanin (VIDEO) Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Sassuolos me dy golat e Ibrës, shkruan Albeu.com. Suedezi realizoi në minutën
Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
"Tronditet" Arsenal, Brighton i merr fitoren në minutat e fundit (VIDEO) Arsenali nuk po kalon një formë të mirë pas rikthimit nga pandemia. Pas humbjes së pranueshme deri diku ndaj City, merr
Bilbao - Atletico Madrid, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO) Një ndeshje mjaft rëndësishme është duke u luajtur në La Liga mes Atletik Bilbaos dhe Atletiko Madridit në "San Mames".
Formacionet zyrtare: Bayern-Monchengladbach (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich -Borussia Monchengladbach. Ndeshja mes Bayern dhe Gladba
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Hertha Berlinit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ka arritur ta zhbllokoi rezultatin në pjesën e dytë. Për
Kukësi-Luftëtari, vendasit zhbllokojnë sfidën (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Luftëtarit. Verilindorët kanë shënuar me Gavazaj që në minutën e 8.