999 rezultate për

velodrome

Autobusi i Lazios sulmohet nga tifozët e Marseilles Autobusi i skuadrës së Lazio është goditur me gurë para së të hy në stadiumin "Velodrome", pasi tifozët e Olympique Mars
PSG barazon shifrat në Velodrome (VIDEO) PSG ka gjetur golin e barazimitnë Velodrom ndaj Marsellës. Në minutën e 33-të Neymar pasi merr një pasim nga shoku i
Ndalohen flamujt e Kosovës në Marsejë Flamuri i Kosovës mesa duket nuk do të lejohet në stadiumin e Marseille, Velodome. Masat e sigurisë janë shumë të mëd
Giroud: Me Shqipërinë nuk do ta kemi të lehtë Loja e mirë e Shqipërisë me 10 lojtarë kundër Zvicrës, ka bërë që në kampin francez të kenë frikë dhe ta marrin më serio