999 rezultate për

veliajt

Të rinjtë e PD-së i çojnë plehrat te dera e bashkisë Veliajt (VIDEO) Të rinjtë i kanë çuar plehrat n[ë derën e bashkisë së Tiranës pas veprimit të kësaj të fundit për të zhvensdosur koshat
Çfarë po ndodh mes këmbëve të Veliajt?! (FOTO LAJM) Kryebashkiaku aktual i Tiranës, Erion Veliaj e ka nisur vrullshëm fushatën për mandatin e dytë, por kjo duket se ka një
Gaz Paja braktis dasmën dhe shkon në krah të Erion Veliajt, kërkon të hyjë në histori Pak pas celebrimit të dashurisë së tij në martesë, Gaz Paja është shfaqur krah Erion Veliajt në çeljen zyrtare të PS të
SMS e Veliajt për rivalin në garë Arben Skënderi: Njerëzit të lodhur me bllokime e sherre, duan debat qytetar Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj shprehet i bindur se zgjedhjet e 30 qershorit do të jenë model dhe do të ketë nj
Gentjan Zenelaj-Veliajt: Të dija hajdut, por qënke edhe burrec (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Gentjan Zenelaj ka reaguar ashpër ndaj heqjes së gërmave të Teatrit Kombëtar duke e bërë atë gati
Kryemadhi: Rudina Hajdari mund të garojë në Tiranë kundër Erion Veliajt Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një emision ironizoi vendimin e deputetes Rudina Hajdari për futjen në zgjedhjet
Gaz Paja i futet politikës, pjesë e listës së këshilltarëve të Veliajt Pas zyrtarizimit të kandidaturës së kryebashkiakut Erion Veliaj për një mandat të dytë në Tiranë, qytetarët e kryeqyteti
"Gëzuar kongresin e skllavërisë", aktori shpërthen kundër Veliajt Gjatë ditës së sotme kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj do të prezantojë rikandidimin e tij për këtë bashki. P
Dedikimi i veçantë i Veliajt për gratë dhe vajzat e Bashkisë Në ekipin e Bashkisë së Tiranës ka një numër të madh vajzash dhe grash të cilat janë pas vendimeve dhe punëve të këtij i
Çfarë po ndodh? Edi Rama i "zë" zyrën Erion Veliajt (FOTO LAJM) Prej kohësh në korridoret e selisë rozë përflitet se mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion
Fino: E mbështes kandidimin e Veliajt, ka bërë gjëra të jashtëzakonshme Një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, ish kryeministri Bashkim Fino, shprehet pro rikandidimit të kryebashki
A duhet të rikandidohet Veliaj në Tiranë? Si përgjigjet Erion Braçe Edhe pse Rama e nënkuptoi rikandidimin e Veliajt pët Bashkinë e Tiranës, gjithnjë e më shumë po shtohen të njëtët zëra d
Ç'kërkonte në Bashki ish-këshilltarja e Berishës, fotoja e saj theu rrjetin (FOTO LAJM) Një foto e ish-këshilltares së Sali Berishës, Zana Guxholli, në krah të Erion Veliajt, ka bërë xhiron e rrjetit në 24-or
"Gruaja e Ramës qenka më kursimtare se mami i Veliajt" Dalja e Ramës përballë Mamaqit në emision ka nxitur një sërë reagimesh në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Njëri nga kë
Përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranës? Përgjigjet deputetja Jorida Tabaku Eshtë përfolur shumë se Fjorida Tabaku do të jetë deputetja e Partisë Demokratike përballë Veliajt për Bashkinë e Tiranë
I premtoi Veliajt, tropojani mban fjalën dhe prish dy ndërtesat pa leje tek Unaza e Re (FOTO LAJM) Ukë Idriz Çelkolaj nga Tropoja dy ditë më parë i premtoi kryebashkiakut Veliaj se nuk do të bëhej pengesë për zhvillimin
Rastësi? Xhafaj del në krah të Veliajt pas largimit nga detyra Një ditë më parë, gazeta prestigjoze britanike “The Guardian” i kushtoi një shkrim Tiranës dhe ndryshimeve që ka pësuar
"Kajan", cili është kuptimi i emrit të djalit të Veliajt (FOTO LAJM) Ditën kur erdhi në jetë i biri, vetë kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili mori pjesë në hapjen dhe startimin
Rama fillon çmontimin e Tahirit për t'i hapur rrugën Erion Veliajt në Tiranë Në morinë e deklaratave të bëra sot nga kryeministri Rama gjatë Asamblesë së PS-së, nuk mund të kalonte pa u rënë në sy
Rama shet për herë të parë Tahirin, në prani të Erion Veliajt Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë Kombëtare deklaroi se që3 sot duhet të nisë fushata zgjedhore për zg