999 rezultate për

vejsiut

"Gënjeshtër e madhe", komentuesit vënë në dyshim infektimin e Alketa Vejsiut Dy ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu rrëfeu në llogarinë e saj në Instagram se e kishte kaluar Covidin dhe fatmirë
Super vilë në Dhërmi, dalin pamjet e kopshtit gjigant të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Moderatoja Alketa Vejsiu vazhdon pushimet në këto ditë të nxehta gushti. Ditën e sotme, ajo është ndalur në shtëpinë
U zunë pas Festivalit? Vera Grabocka sqaron raportin me Alketën (FOTO LAJM) Përfundimi i “Festivali i Këngës” la vend për komente të shumta. Alketa Vejsiu deklaroi hapur se, sipas preferencave të
"Ke veshur apo lisho fare?", komentuesit thumbojnë foton provokuese të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Prezantuesja dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është bërë kryetemë në rrjete sociale që kur u bë e ditur se do të p
Për herë të parë, Sanremo bën "publik" bashkëshortin dhe vajzën e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu do të prezantojë në natën e tretë të Sanremos me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez. Në nj
Pas Alketa Vejsiut, një tjetër shqiptare në "Sanremo" (FOTO LAJM) Dua Lipa do të jetë e ftuara speciale e “Sanremo”-s. Këngëtarja është e dyta nga vajzat me origjinë shqiptare që do t
Luana i merr hak Alketa Vejsiut, i përgjigjet kunjave në emisionin e saj (VIDEO) Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Për këto të fundit,
"Lufta e Ftohtë" sapo nisi, Arilena Ara bën gjestin e paritur ndaj Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Deklarata e Alketa Vejsiut, nën postin e moderatores së Festivalit të RTSH-së, ku i kërkonte ndjesë publike Elvanës se v
A ka përplasje mes Gjebreas, Vejsiut dhe Grabockës? Çfarë thotë Alketa (FOTO LAJM) Kohëve të fundit në media është përfolur shumë për një përplasje mes Ardit Gjebreas në njërën anë dhe Vera Grabockës e A
"Ua ça tmerri", Jonida Maliqi ja punon bukur Alketa Vejsiut në aeroport (VIDEO) Së fundmi Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi ndodheshin bashkë në Marrakesh, Marok. Pas disa ditësh qëndrimi atje, moderato
U dënua me 4 vite burg, lirohet vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i prezantueses së njohur, Alketa Vejsiu, ka arritur të marrë lirinë një vit pas arrestimit në Lezh
Katër mina me telefon drejt Italisë, i pandehur vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu është marrë i pandehur dhe dërguar në gjykatën e Lezhës, ku
Vëllai i Alketa Vejsiut hesht në gjyq, si regoi i ati kur e pa me pranga Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun, vëllain e moderatores Alketa Vejsiu, i cili u arrestuan tri ditë më par
O ma mos u mërzit! Mesazhi i vëllait të Alketa Vejsiut pasi e lanë në burg Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë "arrest" me burg gjatë paradites së sotme për Endrit Vejsiun, i cili u kap me
U kap me mina me telekomandë, çfarë ndodhi sot me vëllain e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun i cili u kap me 4 mina dhe droge në automjetin e tij dy ditë më parë në
Ky është reagimi i Alketa Vejsiut pasi i arrestuan vëllain me mina të telekomanduara (VIDEO) Një i ri u arrestua dje duke i kapur katër mina me telekomandë në makinë. Ai është 29-vjeçari Endrit Vejsiu, vëllai i pr
Çfarë i kapën dhe si u arrestua vëllai i Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshmë një të ri nga Tirana, të cilit iu kapën mina me telekomandë në makinë. O
Arrestohet vëllai i Alketa Vejsiut, sa mina dhe armë iu gjetën (FOTO & VIDEO) I riu i arrestuar gjatë natës nga policia e Lezhës, pasi në makinën me të cilën lëvizte u gjetën 4 mina me telekomandë,
Pas Alketa Vejsiut, këngëtarja shqiptare viziton mrekullinë natyrore Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu kohët e fundit është bërë shumë aktive në rrjetet sociale. Seti i mrekullueshëm fo
Momente të sikletshme, Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja gjatë emisionit (FOTO LAJM) Në trasmetime live çdo gjë mund të ndodhë. Moderatoja shumë e dashur për publikun shqiptar, Alketa Vejsiu, gjatë "Piter