999 rezultate për

vedat

Analisti turk: Vedat Muriqi do të shpërthente me Ozilin në skuadër Analisti i njohur turk, Ridvan Dilmen ka folur rreth transferimit të Mesut Ozil në Fenerbahçe. Ai tha se po të ishte
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit Vedat Muriqi nuk po gjen ende golin e parë me fanellën e Lacios, që ndoshta do të ishte edhe çelësi për të hapur sërish
Foli serbisht me Milinkovic-Savic, tifozët shqiptarë "sulmojnë" Muriqin Pas mungesës së Vedat Muriqit në përballjen e Kosovës ndaj Maqedonisë së Veriut, atje ku luhej edhe bileta e Europianit,
Rivalët e Fenerbahces interesohen për Vedat Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio u bë me bujë, pasi u konkretizua te një klub me emër dhe u ble nga Fenerbahçe për 1
Provokojnë rivalët e Fenerbahçes, kërkojnë Vedat Muriqin Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës Vedat Muriqi nuk po kalon një formë të mirë te Lazio edhe pse u transferua me bujë g
Ndeshja e Lazios në Champions, Inzaghi nuk përfshin në skuadër Simone Inzaghi ka publikuar listën me lojtarët që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Dortm
Vedat Muriqin po e ndjek fati i keq te Lazio, dëmtohet në sfidën e Championsit Vedat Muriqi ka pasur shumë probleme prej momentit kur është transferuar te Lazio. Fillimisht, problemet fizike nuk e
Lajme jo të mira për Muriqin, mungoi sot në stërvitje me Lazion Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi luajti 20 minuta kundër Zenitit të Shën Petersburgut në fitoren 3-1 të Lazios në kuadër të
Muriqi shënon, Kosova në epërsi (VIDEO) Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Sllovenisë. Pas një super aksioni, Bernard Berisha ka asistuar te Vedat Muriqi, që ka
Lazio po mendon huazimin e Muriqit në janar Afati kalimtar i janarit mund ta largojë Vedat Muriqin nga Lazio. ‘Transfermarketweb’ raporton se Lazio mund ta dërgo
"Betimi" i Vedat Muriqit po bën xhiron e rrjetit: Për Zotin është penallti (VIDEO) Shqipëria mposhti Kosovën ditën e sotme në “Elbasan Arena” në miqësoren vëllazërore mes dy përfaqësueseve me rezultatin
Derbi i kosovarëve në Serie A, Vojvoda përballë Muriqit Mërgim Vojvoda përballë Vedat Muriqit. Xhiroja e gjashtë në Serie A sjellë derbin e dy futbollistëve nga Kosova. M
Vedat Muriqi prezantohet si lojtar i Lazios: Jam në klubin më të mirë në kryeqytet edat Muriqi është prezantuar në konferencë për shtyp për herë të parë si lojtar i Lazios. Sulmuesi nga Kosova finaliz
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
"Me dy dollarë në xhep", Vedat Ademi habit me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtari Vedat Ademi i ka lënë të gjithë "gojëhapur" me fotot e fundit. Ai shfaqet më në formë se kurrë nga palestra dh
"Zemrën e kemi te ju", Muriqi i uron fitore shokëve të tij (FOTO LAJM) Vedat Muriqi nuk do të mund të ndihmoj Kosovën në ndeshjen më të rëndësishme në histori. Sulmuesi i Lazios nuk është
Vedat Muriqi i infektuar me koronavirus Muriqi ka rezultuar pozitiv në testet për Covid-19. Ylli i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka rezultuar pozitiv
Muriqi: Tares i dhashë besën, goli i parë do të jetë për Shqipërinë Afrimi më i rëndësishëm i klubit të Lazios në këtë merkato vere është padyshim sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat M
Fenerbahçe uron Muriqin: Rruga jote qoftë e hapur dhe gjithmonë e suksesshme Vedat Muriqi është bërë lojtar i ri i Lazio. Për kalimin e tij në Serie A, ka shkruar tashmë edhe ish-skuadra e tij F
Vedat Muriqi, blerja më e shtrenjtë e Tares Vedat Muriqi brenda pak orësh pritet të jetë edhe zyrtarisht futbollist i Lazios. Sulmuesi kosovar ka kryer testet mjekë